OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Sony na E3 2020 nečakajte

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Sony na E3 2020 nečakajte

 

Potvrdenie predošlých náznakov.

Len včera sme vás informovali o tom, že Sony pravdepodobne opäť vynechá najväčšiu hernú výstavu Electronic Entertainment Expo, a zameria sa skôr na vlastné eventy. Dnes sa táto správa potvrdila a spoločnosť Sony oficiálne zamávala tohtoročnej E3. V oznámení stojí, že po dôkladnom zhodnotení sa rozhodli nezúčastniť výstavy E3 2020 a aj napriek tomu, že si vážia usporiadateľov ESA, tak ich vízia sa nezhoduje s tou, na ktorú sa chce Sony sústrediť.

Po minuloročnej absencii sa tak trocha očakával návrat tohto veľkého hráča na výstavný areál, aspoň teda z dôvodu uvedenia novej generácie PlayStationu, no zdá sa, že plán Sony je skutočne odlišný od toho čo my, hráči, očakávame. Microsoft zároveň medzičasom potvrdil svoju účasť, takže minimálne jednu veľkolepú show na E3 očakávajte.

K záležitosti sa samozrejme vyjadrila aj organizácia ESA, ktorá celú akciu zastrešuje. Hovoria, že E3 je aj naďalej definíciou a oslavou video-herného priemyslu. Symbolizuje ľudí, značky a inovácie, ktoré definujú zábavu pre milióny ľudí po celom svete. Od E3 2020 máme očakávať vzrušujúcu show s novými partnermi, výstavnými priestormi a programom, ktorý zabaví ostrieľaných veteránov a rovnako tak aj nových fanúšikov.

Zdroj: ign

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk