Na Stadiu sa konečne chystajú hry od EA a prichádza aj ďalšia exkluzivita

Na Stadiu sa konečne chystajú hry od EA a prichádza aj ďalšia exkluzivita

 

Zhrnutie včerajšieho Connectu na jednom mieste.

Aj napriek tomu, že Stadia ešte u nás oficiálne podporovaná nie je, tak sa snažíme pokrývať aspoň tie najdôležitejšie udalosti týkajúce sa platformy a prezentácia Stadia Connect k nim určite patrí. Google nám cez túto prezentáciu ukázal nové hry a aj príchod starých hier na túto platformu, no ak čakáte revolučné ohlásenia, tak asi ostanete sklamaní.

Poďme asi na najväčšie ohlásenie. Google oznámil, že EA konečne chystá hry na Google Stadia. To znamená, že už v lete sa na platforme dočkáme Star Wars Jedi: Fallen Order a do konca tohto roka pribudnú ešte ďalšie štyri hry, pričom v zozname budú primárne športové hry ako Madden NFL, FIFA, prípadne aj NHL.

V máji pribudnú do služby hry Zombie Army 4: Dead War, Steamworld Heist a The Touring Test. V júni zas pribudne Rock of Ages 3: Make and Break

Ohlásenia sa dočkala aj nová hra Wave Break, ktorá príde aj na PC, no najprv sa dočká vydania na Google Stadia.

Novou exkluzivitou pre službu Google Stadia je hra Crayta od štúdia Unit 2 Games, ktorá skôr pripomína editor na tvorbu minihier, ako samostatnú hru. Hra však bude zdarma pre všetkých predplatiteľov služby Stadia Pro a hráči sa jej dočkajú v lete.

Zdarma pre predplatiteľov Stadia Pro je aj populárna Battle Royale hra PUBG, ktorá našťastie podporuje cross-play, takže sa nemusíte báť zívajúco prázdnych serverov. Ten je umožnený s ostatnými konzolovými verziami PUBG a nie s PC verziou, takže pravdepodobne nenarazíte na cheaterov, čo je dvojnásobne dobrá správa. Poslednou skvelou správou je dostupnosť hry Octopath Traveler, ktorá na Stadiu prišla ešte pred vydaním konzolových verzií.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk