Šéf Take-Two: Stadia toho nasľubovala až príliš veľa

Šéf Take-Two: Stadia toho nasľubovala až príliš veľa

 

Zdá sa, že Take-Two zatiaľ nie je spokojné.

Google koncom minulého roka spustil svoju streamovaciu hernú službu Google Stadia a revolúcia o ktorej hovoril sa zatiaľ neuskutočnila. Zdá sa, že hráči nemajú problém s kúpou hardvéru a sú ochotní zaplatiť niekoľko sto € za kvalitnejší lokálny zážitok. A aj keď hry pribúdajú, stále existuje obrovské množstvo populárnych hier, ktoré na službe chýbajú.

A svoju nespokojnosť vyjadril aj šéf vydavateľstva Take-Two, Strauss Zelnick. Podľa jeho slov toho Google nasľuboval až príliš veľa: „Rozbeh Stadie bol veľmi pomalý. Myslím si, že sľuby, ktoré nám Google dal ohľadom technológie boli až príliš veľké a technológia zatiaľ nedokáže tieto sľuby podporiť a užívatelia sú tak sklamaní.“

„Viera, že streamovanie transformuje spôsoby hrania bola založená na pohľade, že mnoho ľudí, ktorí majú záujem o interaktívne herné zážitky je ochotných za ne zaplatiť, no nemajú žiadnu konzolu. No zatiaľ si nie som istý, či to tak úplne je.“

To však neznamená, že Take-Two so Stadiou skončilo. Zelnick prezradil, že sú ochotní podporovať všetky vysokokvalitné streamovacie platformy, no iba do momentu, keď to bude dávať zmysel z hľadiska biznisu.

Zdá sa teda, že Google má skutočne nad čím rozmýšľať. A s príchodom Microsoftu na pole streamovania a s väčším dôrazom Sony v tejto oblasti to môže byť iba začiatok problémov Stadie.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk