Future Games Show prinesie herné ohlásenia Square Enix, Deep Silver a ďalších

Future Games Show prinesie herné ohlásenia Square Enix, Deep Silver a ďalších

 

30 nových hier v priamom prenose.

Herný portál GamesRadar+ plánuje už na sobotu, 6. júna online stream s názvom Future Games Show, čo môžeme brať ako takú menšiu náhradu za zrušenú E3 2020. Zatiaľ to vyzerá tak, že tento stream sa uskutoční tak, ako je momentálne naplánované, no vzhľadom na súčasnú situáciu v USA je pokojne možné, že sa odloží na neskôr. Každopádne, oficiálny odklad zatiaľ ohlásený nebol.

Future Games Show nám predstaví 30 nových hier a medzi nimi uvidíme veľké AAA hry ale aj menšie indie hry. Celou show nás budú sprevádzať herci Nolan North a Emily Rose, ktorých môžete poznať aj ako Nathana a Elenu Drake zo série Uncharted.

„Som nadšená, že budem môcť moderovať túto show s Nolanom. Vždy sme sa pri spoločnej práci dobre bavili a mať možnosť ohlásiť úžasné hry, ktoré uvidíme v roku 2020 a neskôr je čerešničkou na torte. Pripojte sa k nám v sobotu,“ povedala Emily a Nolan dodal: „Je pre mňa cťou uviesť Future Games Show s mojou drahou priateľkou Emily Rose. Karanténa je možno súčasným dobrodružstvom Nata a Eleny, no to neznamená, že sa nemôžeme inšpirovať kreativitou tvorcov hier po celom svete.“

Na Future Games Show údajne uvidíme hry od veľkých vydavateľov ako napríklad Square Enix, Deep Silver, Devolver Digital ale aj od menších ako tinyBuild, Curve Digital, Merge Games, Red Thread Games, Walkabout Games, Raw Fury, Hi-Rez Studios, TeamKill Media, Team 17 a ďalších.

Ak teda máte záujem, nezabudnite si naladiť Future Games Show už 6. júna od 23:30 nášho času.

Zdroj: GamesRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk