Ďalšia kapitola Ubisoft zemetrasenia: Štúdio v Montreale má nového šéfa

Ďalšia kapitola Ubisoft zemetrasenia: Štúdio v Montreale má nového šéfa

 

A to nie je všetko.

Vedenie Ubisoftu sa rúca ako domček z karát. Stačilo na to niekoľko obvinení zo sexuálneho obťažovania a ignorácie zo strany HR oddelenia a oheň bol na streche. Vo veľmi krátkej dobe sa tak porúčalo 6 vysokopostavených zamestnancov tohto francúzskeho štúdia. Serge Hascoët (COO), Yannis Mallat (Šéf kanadských Ubisoft štúdií), Cécile Cornet (šéfka HR), Tommy François a Maxime Béland (členovia tímu Editorov) a ďalší. A reorganizácia v Ubisofte pokračuje.

Ubisoft totiž oznámil, že menoval úplne nového šéfa štúdia Ubisoft Montreal. Stal sa ním Christophe Derennes, ktorý je v Ubisofte už 23 rokov a doteraz pôsobil ako vice-prezident produkcie vydavateľstva. Zaujímavé však je, že Ubisoft rozdelil zodpovednosť medzi kanadské Ubisoft štúdiá a ostatným bude šéfovať Christine Burgess Quemard.

Derennes tak bude mať na starosti vyše 3500 zamestnancov najväčšieho Ubisoft štúdia na svete, zatiaľ čo Quemard bude mať pod palcom štúdiá ako Ubisoft Toronto, Ubisoft Winnipeg, Ubisoft, Saguenay, Ubisoft Quebec či Ubisoft Halifax.

Ich prvou úlohou však bude zabezpečiť to, aby sa podobné praktiky v Ubisoft štúdiách neopakovali.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk