Bude sa budúci štvrtok niesť v znamení remaku Prince of Persia?
Fáma

Bude sa budúci štvrtok niesť v znamení remaku Prince of Persia?

 

Ďalšie tvrdenia herného redaktora naznačujú, že sa máme načo tešiť

Špekulácií okolo remaku obľúbenej série Prince of Persia je už naozaj dosť. V podstate prvú iskru zažal herný obchod z Guatemaly, ktorý „nechtiac“ zaradil do svojej ponuky Prince of Persia Remake na platformy PS4 a Nintendo Switch. Následne nám to potvrdil herný novinár Jason Schreier na svojom Twitteri a uštipačne dodal, že udržať tajomstvo okolo Ubisoft hier začína byť nepredstaviteľným bojom. Ale na to sme si už pri Ubisofte zvykli.

Francúzke herné štúdio nám v utorok prinieslo skvelú správu o tom, že už 10. septembra sa uskutoční ďalší Ubisoft Forward. Vďaka teaseru teda môžeme vidieť, že sa asi dočkáme hier ako HyperScape, Watch Dogs: Legion, Rainbow Six: Siege (možno aj Quarantine) a ďalších. No o novom princovi ani slovo. Na to ale následne reagoval herný insider Okabe, ktorý bleskovo odpovedal, že sa dočkáme aj spomínaného remaku Sands Of Time, čiže prvého dielu z roku 2003. Okabe mimochodom priniesol už niekoľko mesiacov pred vydaním Far Cry 6 detailné informácie o hre, takže jeho tvrdenia okolo Ubisoft hier zatiaľ majú váhu.

Aby som celý kolotoč okolo zatiaľ hypotetického remaku ukončil, spomeniem ešte tvrdenia Jasona Schreiera z predvčera. Jason sa stretol na podcaste menom Triple Click so svojimi bývalými kolegami z novinárskej brandže, kde rozoberali už vyššie spomínanú udalosť od Ubisoftu. Jason znova s kľudom v hlase a sebaistotou spomína, že Ubisoft na svojej konferencií plánuje ohlásiť niekoľko svojich hier, medzi ktorými má byť aj remake už leakovaného Prince of Persia.

Či už sa vo štvrtok dočkáme remaku alebo nie a či hlavne takého ako si želáme je zatiaľ stále len otázkou špekulácií, no s najväčšou pravdepodobnosťou sa máme načo tešiť. Takže nezabudnite 10. septembra pozerať s nami o 21:00.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk