Zabudnite na Xbox Series X a Playstation 5: Prichádza KFC Console!

Zabudnite na Xbox Series X a Playstation 5: Prichádza KFC Console!

 

A nejde o žiaden vtip.

KFC nie je značka, ktorú by sme si štandardne spájali s hraním hier, no o opaku sa nás snaží presvedčiť ich Twitter účet pre hráčov s názvom KFC Gaming. Už niekoľkokrát si tento účet uťahoval z výrobcov konzol, že príde na trh so svojou vlastnou a asi málokto ich bral vážne.

No na počudovanie všetkých sa to aj naozaj stalo. KFC Gaming totiž oznámilo svoju vlastnú konzolu/PC s názvom KFConsole. A slogan si tak trochu vystrelil z Microsoftu a to vďaka hastagu #PowerYourHunger.

Čo nám teda KFConsole ponúkne? KFC sa pri jej stvorení spojilo s firmou Coller Master a ide prakticky o mini PC, ktoré nám poskytne VR hranie, ray-tracing, hranie v 240FPS a 4K. Zdá sa, že vo vnútri sa bude nachádzať kombinácia Intel procesora a Nvidia grafickej karty a vo vnútri nájdete 2TB NVMe SSD disk.

Ale najúžasnejšia funkcia sa nachádza vo vnútri. Skrinka totiž obsahuje špeciálnu sekciu, do ktorej si môžete vložiť napríklad kuracie krídelká, aby vám počas hrania nevychladli. Do tejto komory bude vháňaný teplý vzduch z komponentov, aby ste sa okrem hrania mohli aj najesť.

Aj keď KFC Gaming trvá na tom, že nejde o žiaden žart, stále si vyhradzujeme názor, že toto je príliš šialené na to, aby to bolo skutočnosťou. Ale je rok 2020, takže vôbec by nás existencia takéhoto zariadenia neprekvapila. Cenu však zatiaľ nepoznáme. 

Zdroj: KFC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk