Návrat Edwarda Kenwaya do Assassin's Creed: Pokračovanie Black Flag BUDE, je tam však jedno veľké „ALE“...

Návrat Edwarda Kenwaya do Assassin's Creed: Pokračovanie Black Flag BUDE, je tam však jedno veľké „ALE“...

 

Fanúšikovia série Assassin´s Creed, predovšetkým pirátskeho štvrtého dielu; máme pre vás jednu dobrú a jednu zlú správu.

Od vydania Black Flag uplynie tento rok 8 rokov. To je poriadne dlhá doba, v rámci ktorej priaznivci papuľnatého Edwarda márne čakali, či sa ich obľúbený asasín s dvojicou pištolí a šabľou nevráti. Predsa len, Ezio zažil svoj comeback, Altair svojím spôsobom tiež, ale čo blonďatý Kenway? Štvrtý diel kultovej historicko-fiktívnej série bol predsa len vďaka námorným bitkám prelomový, hráči ho milujú dodnes a samotný protagonista sa pravidelne umiestňuje v prvej trojici NAJ hrdinov rád starovekých zabijakov.

Tak prečo sme sa za tie roky nedočkali nejakého pokračovania, priameho alebo nepriameho?

Nuž, dobrou správou je, že pokračovanie konečne bude, no zlou novinkou je, že nie úplne v takej forme, v akej by sme chceli. Portál Eurogamer vyspovedal šéfov zo štúdia Ubisoft, Aymara Azaïziu a Etienna Bouviera, ktorí odhalili, že Edward Kenway sa vráti v animovanom seriáli. Technickú stránku by mali pokryť Kórejci, pričom menovaná dvojica sa postará o príbeh, ktorý však zatiaľ ešte nie je ani len na papieri. „Preberali sme viacero možností, potom nás napadol Edward, možno nie v Karibiku, ale že by sa plavil niekam na východ... to by mohlo byť mega zaujímavé,“ citoval vývojárov Eurogamer.

Aj na tento projekt si však ešte počkáme, vyzerá to však tak, že animované videoherné adaptácie na štýl Doty, Dragon´s Dogma či Castlevanie odštartovali nový trend, do ktorého sa zapojí viacero popredných štúdií, vrátane Ubisoftu a jeho Assassin´s Creed.

Zdroj: Eurogamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk