Square Enix nám na E3 predstaví Guardians of Galaxy hru!

Square Enix nám na E3 predstaví Guardians of Galaxy hru!

 

Od tvorcov Deus Ex: Mankind Divided.

Vydavateľ Square Enix oficiálne potvrdil svoju konferenciu počas výstavy E3 2021 s názvom Square Enix Presents Summer 2021, ktorá sa bude konať v nedeľu, 13. júna, tesne po Xbox/Bethesda konferencii od 21:15 nášho času.

A vydavateľ rovno nastavil očakávania. Prezradil, že na podujatí nemáme očakávať ani Final Fantasy XVI a ani Forspoken, čo sú dve časové exkluzivity pre PlayStation 5. Naopak, dočkáme sa aktualizácií stavu pre hry Marvel’s Avengers (Black Panther expanzia?), Life is Strange: True Colors a Babylon’s Fall od štúdia PlatinumGames. Očakávame však aj ohlásenie Final Fantasy: Origins od štúdia Team Ninja. 

No hlavnou hviezdou večera bude nový projekt od tvorcov Deus Ex: Mankind Divided, štúdia Eidos Montreal. Mali by sme sa dočkať oficiálneho predstavenia Guardians of Galaxy hry. Teda, ak sa redaktor Bloobmergu, Jason Schreier nemýli.

Vývoj tejto hry započal po tom, čo Square Enix pozastavilo ďalší vývoj nových hier v sérii Deus Ex po neuspokojivých predajoch Mankind Divided. Okrem toho však vývojári z tohto štúdia pomáhali štúdiu Crystal Dynamics s vývojom Marvel’s Avengers.

O Guardians of Galaxy projekte toho nevieme takmer vôbec nič – ani platformy a dátum vydania a ani štýl hry. Očakávame však, že hra bude zameraná na kooperáciu a bude to hra z pohľadu prvej osoby.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk