• Hlavná stránka
  • Ostatné
  • Novinky
  • Viac Rainbow Six, viac Far Cry 6, no Splinter Cell a Beyond Good and Evil 2 nečakajte – Čoho sa dočkáme na Ubisoft Forward?
Viac Rainbow Six, viac Far Cry 6, no Splinter Cell a Beyond Good and Evil 2 nečakajte – Čoho sa dočkáme na Ubisoft Forward?

Viac Rainbow Six, viac Far Cry 6, no Splinter Cell a Beyond Good and Evil 2 nečakajte – Čoho sa dočkáme na Ubisoft Forward?

 

E3 sa začína...

Herné leto síce začalo podujatím Summer Game Fest Kickoff Live, no E3 sa poriadne začína až počas víkendu a ako prvý „pán na holenie“ príde Ubisoft so svojou konferenciou Ubisoft Forward. Tá sa začína 12. júna 2021 od 21:00, no ak si show zapnete o hodinu skôr, tak sa dočkáte aj „pre-show.“

Čo určite uvidíme?

Rainbow Six: Extraction – Tretíkrát premenovaný spin-off série Rainbow Six. Namiesto strieľania ostatných hráčov v krutom kompetitívnom prostredí budeme v Extraction postupovať spoločne a likvidovať mimozemskú hrozbu. Očakávame finálny dátum vydania a poriadnu porciu záberov z hrania.

Far Cry 6 – Ubisoft vsádza mnohé svoju hernú jeseň na šiesty diel série Far Cry. Len tak mimochodom, hru sme už podľa pôvodného dátumu vydania mali hrať a pravdepodobne by sme na ňu už v dnešnej dobe nemysleli. Každopádne COVID do toho pokašľal a tak si budeme musieť počkať do októbra. Bolo by však fajn, ak by sme sa konečne dočkali priamych záberov z hrania.

Riders Republic – Celkom netradične vyzerajúca hra od tvorcov Steep k nám prichádza v podobe Riders Republic. Táto hra už podobne ako Far Cry 6 mala byť vydaná, no z pochopiteľných dôvodov bola odložená. A čo máme čakať? Extrémne športy...? Hádam aj zábery z hrania a dátum vydania.

Rainbow Six: Siege – Určite sa dočkáme aj noviniek, ktoré sa týkajú druhej Rainbow Six hry. Či už nová Operácia, alebo nával nového obsahu – najúspešnejšia hra Ubisoftu určite chýbať nebude.

Čo pravdepodobne uvidíme?

Assassin’s Creed Valhalla – Aj keď Ubisoft potvrdil, že Valhalla na ich Forward konferencii bude, tak hru pridávame do kategórie pravdepodobne a to primárne preto, že nevieme čo ohľadom Valhalla Ubisoft chystá. Dozvieme sa o DLC The Siege of Paris? Alebo o tajuplnom treťom veľkom DLC o ktorom sa špekuluje?

Watch Dogs Legion – Pre Legion má Ubisoft nachystané kúsky nového obsahu a divili by sme sa, ak by sme sa o nich nič nedozvedeli.

Mario + Rabbids Kingdom Battle – Spojenie Maria a Rabbids skončilo obrovským úspechom a už sa šušká o pokračovaní. Takže očakávame pokračovanie.

Uplay + - Už je čas, aby Ubisoft priniesol svoju predplatenú službu na konzoly. Vlastne už včera bolo neskoro. Takže očakávame, že služba príde na jeseň na Xbox a PlayStation. Znie to až príliš logicky.

Čo určite neuvidíme?

Beyond Good and Evil 2 – S týmto pokračovaním kultovej hry to nevyzerá ružovo. Michel Ancel odišil z Ubisoftu a podľa dostupných informácií je hra údajne ešte stále na začiatku svojho vývoja takže pre Ubisoft nemá zmysel, aby sa tejto hre venoval.

The Division Heartland – Free-to-play verzia The Division na Ubisoft Forward nebude. Potvrdil to Ubisoft a to hádam stačí ako potvrdenie.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake – To isté, ako v prípade The Division Heartland. Navyše, táto hra vyzerá byť v poriadnom vývojárskom pekle. Takže nečakať.

Skull and Bones – Niekoľkokrát reštartovaný pirátsky projekt údajne cieli vydanie na koniec 2022 alebo neskôr a preto nemá zmysel ukazovať ho teraz.

Splinter Cell – Pfff. Prosím vás. Treba prestať snívať o novej Splinter Cell hre. Jediná šanca, že sa nový Splinter Cell objaví je, že ho zafinancuje niekto iný, nie priamo Ubisoft (ehm ehm. Microsoft?)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk