Nový Resident Evil seriál Infinite Darkness je už na Netflixe

Nový Resident Evil seriál Infinite Darkness je už na Netflixe

 

Ak sa potrebujete počas letných večerov schladiť, možno vám k tomu pomôže nový seriál Resident Evil: Infinite Darkness.

Novinka od Netflixu je dejovo zasadená medzi hry Resident Evil 4 a Resident Evil 5. V hlavnej úlohe hráčmi obľúbený Leon S. Kennedy má za úlohu vyšetriť útok na Biely Dom vo Washingtone. Keďže tu ale hovoríme o legendárnej zombie sérii, netrvá dlho, kým mu cestu skrížia chodiace mŕtvoly.

Nevýhodou seriálu je, že má iba 4 diely a vyzerá, že sa toho do necelých dvoch hodín snaží napchať toho príliš veľa. Okrem Leona tu máme aj Claire Redfield. Tá chce zlepšiť situáciu vo fiktívnej krajine Penamstan, ktorá slúžila ako testovacia zóna pre T-vírus. Na pozadí všetkého sú spory medzi USA a Čínou a malo by sa tu nájsť aj zopár odkazov na udalosti Resident Evil 5.

Po Resident Evil 7 a Village tu máme konečne návrat k základom - megakorporáciu, ktorá sa snaží zbohatnúť na víruse a miesto, ktoré stihne podobný osud ako Racoon City. Lebo vírus treba niekde otestovať a predviesť. Ak teda patríte k fanúšikom Resident Evil a zaujíma vás, čo robil Leon po dobrodružstvách v Resident Evil 4, nenechajte si seriál ujsť.

Resident Evil: Infinite Darkness je CGI animovaný seriál z rúk japonského anime štúdia TMS Entertainment.

Zdroj: Netflix

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk