Už dnes sa dočkáme ukážky ELEX 2, Destroy All Humans 2! a ďalších hier. Uvidíme aj Darksiders 4?

Už dnes sa dočkáme ukážky ELEX 2, Destroy All Humans 2! a ďalších hier. Uvidíme aj Darksiders 4?

 

THQ Nordic oslavuje.

Vydavateľstvo THQ Nordic oslavuje 10 rokov od svojho vzniku. Spoločnosť sme zo začiatku poznali ako Nordic Games, no v roku 2016 sa premenovala na THQ Nordic vďaka získaným právam na názov vydavateľstva THQ.

Pre tých, ktorí nemajú tú česť, tak THQ Nordic spadá pod giganta Embracer Group a ide o stredne veľké vydavateľstvo, ktoré naposledy vydalo hru Biomutant. Pod vydavateľstvo spadá hneď niekoľko zaujímavých štúdií vrátane českého štúdia Asborne Games a slovenského štúdia Nine Rock Games. Ďalej pod nimi nájdeme tvorcov Wreckfest zo štúdia Bugbear, tvorcov Darksiders zo štúdia Gunfire Games či tvorcov ELEX zo štúdia Piranha Bytes.

A keďže sa ide oslavovať, tak sa ide oslavovať celkom štýlovo. Totižto už dnes od 21:00 je naplánovaný oslavný stream, kde sa však nebude piť šampanské, ale budú sa predstavovať hry. Vydavateľstvo má totiž v pláne predstaviť šesticu nových hier pod záštitou producenta The Game Awards Geoffa Keighleyho. Máme očakávať „návraty legendárnych sérií a pokračovania obľúbených hier.“

Je zrejmé, že sa dočkáme ohlásenia remaku Destroy All Humans 2!, ktoré leaklo počas týždňa. Taktiež by sme sa mali dočkať predstavenia RPG hry ELEX 2 a špekuluje sa aj o tom, že sa dočkáme aj predstavenia Darksiders 4.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk