Takmer 500 Xbox a Dreamcast prototypov a ďalších nevydaných hier sa dostalo na internet

Takmer 500 Xbox a Dreamcast prototypov a ďalších nevydaných hier sa dostalo na internet

 

Zachovanie minulosti ako sa patrí.

„Uchovacia“ skupina Hidden Palace sa pochválila ďalším úspechom. Oznámili totiž vydanie tretej vlny vydaní, ktorá tentokrát dostala názov Project Deluge a ide o masívne množstvo nevydaného softvéru, demoverzií, prototypov a beta verzií hier, ktoré boli určené pre konzoly Xbox a SEGA Dreamcast.

Nájdete tam napríklad Xbox porty hier Pac-Man World Rally, He-Man: Defender of Grayskull, American Idol či Hail to the Chimp. Taktiež tam nájdeme prototypy nevydaných hier The Red, US Open 2003 a The Vatz.

Celkovo sa tam nachádza 349 Xbox prototypov a 135 prototypov hier pre Dreamcast konzoly. Medzi Dreamcast hrami nájdeme nevydané hry ako Test Drive Cycles, Jet Grind Radio, 4 Wheel Thunder a Tony Hawk Pro Skater.

Project Deluge tak rozšíril už tak masívnu zbierku nevydaných prototypov pre konzoly PlayStation, Sega Saturn, Philips CD-i a ďalšie konzoly. Nájdeme tam napríklad 750 buildov pre PlayStation 2, 370 prototypov pre PlayStation, 80 hier pre SEGA Saturn atď.

Skupina Hidden Palace získala tento softvér od zavretých mediálnych domov, vývojárov a ďalších zberateľov a posledný rok a pol strávili verifikovaním týchto kúskov softvéru: „Tieto starnúce predmety boli zázračne zachránené pred zničením, vyhodením alebo predaním a to vďaka snahe jedného človeka.“

„Chceli by sme sa poďakovať všetkým členom Project Deluge za pomoc s týmto projektom. Bez nich by nám trvalo nepredstaviteľne dlho, aby sme sa k týmto prototypom dostali.“

Zdroj: Twitter

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk