Počas The Game Awards očakávajme masívne množstvo herných ohlásení vrátane nových next-gen hier

Počas The Game Awards očakávajme masívne množstvo herných ohlásení vrátane nových next-gen hier

 

Sľuby, sľuby.

9. decembra 2021 sa chystá show The Game Awards, ktorá ukončí herný rok 2021 minimálne z pohľadu nových herných ohlásení. Spoločnosti sa na producenta Geoffa Keighleyho a spol. začínajú spoliehať čoraz viac a rezervujú svoje veľké ohlásenia pre jeho podujatie, nakoľko počet divákov je väčšinou omnoho väčší ako je to pri štandardnej E3-like prezentácii. A dá sa predpokladať, že teraz to nebude inak.

A aj tento rok sú sľuby veľké. Keighley totiž prezradil, že počas The Game Awards uvidíme veľké množstvo herného obsahu, ktorý je naplánovaný na roky 2022 a 2023 a množstvo nových herných ohlásení predstavuje dvojciferné číslo. Navyše, Keighley teasuje „cool next-gen veci.“

Celkovo by sme sa mali dočkať ohlásení, ktoré sa dotýkajú 40-50 hier od množstva vydavateľov a vývojárov a toto množstvo bude pokrývať veľké, ale aj malé indie hry. A okrem toho sa teda dočkáme aj odovzdávania ocenení najlepších hier roka a Keighley prisľúbil aj živý orchester na pódiu. Navyše, The Game Awards bude prvým herným podujatím takéhoto rázu po veľmi dlhej dobe, kde sa bude môcť vyskytovať aj živé publikum.

Konkrétny zoznam ohlásení sa pravdepodobne vopred nedozvieme, no dá sa predpokladať, že milióny divákov si nenechá ujsť Microsoft, Nintendo, EA a ďalší a svoj názor na odhaľovanie hier na nie-PlayStation podujatiach možno zmení aj Sony.  

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk