Star Wars FPS hra od tvorcov Titanfall bude inšpirovaná hrami Jedi Knight

Star Wars FPS hra od tvorcov Titanfall bude inšpirovaná hrami Jedi Knight

 

Niekoľko informácií.

Aj keď Respawn už dávnejšie oficiálne potvrdil práce na singleplayerovej Star Wars FPS hre, tak na podrobností bolo vydavateľstvo zatiaľ skúpe. Čo však neprezradilo štúdio, to naznačujú pracovné inzeráty.

Tie nové hovoria o tom, že táto chystaná FPS hra by sa mala inšpirovať v kultových hrách ako Star Wars: Dark Forces či Jedi Knight: Dark Forces 2. Inzerát taktiež prezrádza jasné zameranie na kampaň a je teda otázne, či sa dočkáme aj multiplayeru. A taktiež ide o prvú hru štúdia postavenú na Unreal Engine 5. Apex Legends (a predtým Titanfall hry) totiž používa modifikovaný Source engine a Star Wars Jedi: Fallen Order a Jedi: Survivor používajú staršiu generáciu Unreal Engine.

Štúdio momentálne zháňa vývojárov na pozície ako Cinematic Lead, Lead Lighting Artist či Lead Mission Designer čo celkom jasne naznačuje, že vydania hry sa tak skoro nedočkáme.

Star Wars: Dark Forces je FPS hra z roku 1995, ktorú vytvorila spoločnosť LucasArts a v čase vydania bola príjemcom prívlastku „Doom klon.“ Dark Forces II vyšlo o dva roky neskôr a ide o jednu z najlepšie hodnotených hier videohernej histórie.

Zdroj: Exputer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk