John Wick dostane AAA herné spracovanie

John Wick dostane AAA herné spracovanie

 

Podrobnosti sú však neznáme.

Vedenie spoločnosti Lionsgate potvrdilo, že videohra na motívy značky John Wick je momentálne vo vývoji. Na rozdiel od hry John Wick Hex, ktorá vyšla v roku 2019 však v tomto prípade pôjde o plnohodnotnú AAA hru. Lionsgate taktiež potvrdilo prípravy piateho filmu.

„Teraz sa presúvame naprieč touto sériou, a to nielen v oblasti videohier AAA, ale pozeráme sa aj na to, aká je pravidelná frekvencia spin-offov, televízie, ktorá toto univerzum skutočne rozširuje...“

Bohužiaľ, viac informácií sme sa nedozvedeli. Nevieme teda nič ani o vývojárskom štúdiu, ktoré na hre pracuje, ani na tom v akom štádiu vývoja tento projekt je a ani to, pre aké platformy bude tento projekt určený. Ak ste teda fanúšikom hier a zároveň sveta Johna Wicka, tak vám neostáva nič iné, len čakať.

Šéf Lionsgate ešte v novembri naznačil, že z Johna Wicka by sa mohla stať AAA videohra, takže je dosť možné, že ak už spoločnosť našla nejaké štúdio, tak atrament na tomto kontrakte ešte len uschýna a výsledného produktu sa tak skoro nedočkáme.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk