EA Sports a Nike uzavreli partnerstvo v oblasti NFT

EA Sports a Nike uzavreli partnerstvo v oblasti NFT

 

A nedajú pokoj...

Napriek tomu, že reči o NFT v hernom priemysle v posledných mesiacoch prakticky zmizli (okrem Square Enix), tak je jasné, že herné spoločnosti si s týmto katastrofálnym nápadom pokoj nedajú. Preto veľmi neprekvapuje, že EA Sports ohlásilo uzatvorenie spolupráce so spoločnosťou Nike, ktorá sa týka práve NFT.

Vrámci tejto spolupráce budú do budúcich EA Sports hier integrované „virtuálne výtvory“ z platformy Nike .Swoosh Web3: „Nové partnerstvo spoločnosti Nike so spoločnosťou EA Sports bude zamerané na vytvorenie nových pohlcujúcich zážitkov a odomknutie úplne nových úrovní prispôsobenia v rámci ekosystému EA Sports," uviedla spoločnosť. „V budúcich tituloch EA Sports plánujú spoločnosti EA Sports a Nike sprístupniť vybrané virtuálne výtvory .Swoosh, ktoré umožnia členom a hráčom jedinečné nové možnosti sebavyjadrenia a kreativity prostredníctvom športu a štýlu.“

.Swoosh je kolekcia NFT tenisiek, ktorá podľa analýzy CoinDesk utŕžila 1 milión dolárov v predajoch za minulý mesiac. Platforma je dostupná od novembra minulého roka vo forme bety.

„Všetci v EA Sports sa zameriavame na to, aby sme viedli ďalšiu evolúciu v oblasti športového fandenia, a táto nová spolupráca s našimi dlhoročnými partnermi zo spoločnosti Nike je priamo na križovatke inovácií, športu a kultúry," povedala Andrea Hopelainová, SVP značky EA Sports a Racing: „V spolupráci s .Swoosh prinesieme fanúšikom do popredia kreativitu a sebavyjadrenie, pretože sa spájajú, súťažia a zdieľajú svoju lásku k športu."

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk