Whoopi Goldberg skritizovala Blizzard za to, že Diablo IV nie je dostupný na Macu

Whoopi Goldberg skritizovala Blizzard za to, že Diablo IV nie je dostupný na Macu

 

...hranie hier na Macu?

Herečka Whoopi Goldberg je veľkou fanúšičkou série Diablo a preto je pochopiteľné, že sa nevedela dočkať štvrtej hry v tejto legendárnej sérii. Narazila však na problém, ktoré nebude tak ľahké prekonať. Minimálne pre „laika.“ Jej hernou platformou je totiž Mac a hra na tomto operačnom systéme dostupná nie je.

A tak sa Goldberg rozhodla vyventilovať svoje rozhorčenie na Instagrame: „Používam počítače Apple, na ktorých som vždy hrávala Diablo," povedala Goldberg, "a zrazu mi Diablo 4 nie je dostupné na mojom počítači Apple! Už som si kúpila Diablo 4!" rozčuľovala sa Goldberg a potom prosila spoločnosť Blizzard, aby fanúšikom Apple urobila radosť: "Blizzard Entertainment, tu je Whoopi, viete, ako veľmi milujem Diablo. Chcela by som, aby ste nám, ktorí používame na hranie svoje Apple počítače, umožnili hrať na Apple! Vezmite si Diablo 4 a umožnite nám to a skvele sa bavte!“

Jej vyventilovanie už pritiahlo aj pozornosť šéfa série Diablo Roda Fergussona. Ten síce nepriznal, že by Mac verzia Diablo IV bola vo vývoji, no skonštatoval, že takúto správu neočakával.

Či sa fanúšikovia tejto platformy niekedy dočkajú portu Diablo IV nie je známe. Blizzard však v posledných rokoch Mac opustil a nezdá sa pravdepodobné, že by bol po hre tak veľký dopyt medzi hráčmi na tejto platforme. Navyše, ak by Blizzard skončil v rukách Microsoftu, tak šance na takýto port by sa dostali na úroveň štatistickej odchýlky.

Zdroj: Instagram

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk