Prvé číslo Gamesite magazínu je na svete!

 

Tak ako sme už pár dní dozadu upozorňovali, prichádzame aj my s herno-lifestylovým emagom s názvom Gamesite magazín. Na príprave samotného magazínu a jeho forme sme pracovali už dlhšiu dobu, ale až začiatkom roka sa nám podarilo prísť s finálnym LAYOUTom, ktorý sa vám dúfam, bude páčiť.

Gamesite Magazín #001

 

 

V samotnom magazíne si nájde dúfam každý to svoje! Nájdete v ňom rôzne zaujímavosti, novinky, herné recenzie, hardwarové recenzie, filmové články a recenzie a samozrejme pripravili sme aj dvojstránku, kde dávame priestor BLOGerom. Každé číslo vyberieme jednu BLOGérsku recenziu, článok, ktorému dáme priestor a na druhú stranu by mal každý mesiac prispievať Branislav Rác s jeho blogom. Ako som už spomenul začali sme spoluprácu s nádejným flmovým webom www.cinemaview.sk a veríme, že ich filmové články sa vám budú páčiť. Na záver nechýba ani súťaž, ktorou sme okorenili prvé vydanie.

K dispozícii budú 3 verzie. Prvá bude PDF verzia k dispozícii na PC a tablety. Druhá bude PDF verzia pre smartphony. Tretia verzia bude FLASH. Chcel by som len upozorniť, že niektoré smartphony môžu mať so zobrazením PDF problém. Ide hlavne o výkonnostne slabšie smartphony a tablety, ktoré síce podporu PDF majú, ale keďže pripravený magazín má naozaj prepracovanú a náročnú grafiku, je dosť možné, že poniektorí budete mať s týmto problém.

Nechcem sa už veľa rozpisovať, všetci v redakcii veríme, že sa vám pripravený magazín bude páčiť a že náročná príprava stála za to! Taktiež budeme radi za akékoľvek pripomienky, názory, nápady...

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (12,02 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (11,41 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk