Nové desktopy radu Z by HP s NVIDIA GPU posúvajú výkon na novú úroveň

HP pri príležitosti konferencie GTC 2021, usporiadanej spoločnosťou NVIDIA, informovala o významnom vylepšení GPU na svojom základnom rade stolných počítačov Z by HP vrátane modelov HP Z1 Tower G8, HP Z2 Small Form Factor G8 a Z2 Tower G8, vďaka ktorému ponúknu tieto počítače výkon doteraz dostupný len pri pracovných staniciach najvyššej triedy.

Creative prináša nové USB audio zariadenia

Najnovšie hybridné bezdrôtové holografické USB slúchadlá SXFI AIR GAMER ponúkajú USB audio bez oneskorenia pre hry a filmy, bezdrôtové audio pre hudbu a sprievodcov hovorov a najnovší herný USB DAC a zosilňovač Sound Blaster GC7 je vybavený plne programovateľnými tlačidlami a Super X-Fi pre intuitívny a pohlcujúci herný zážitok.

Zažite pohodlné hranie s ultraľahkým headsetom Razer Kraken V3 X

Razer predstavil hernú náhlavnú súpravu Razer Kraken V3 X. Tá si berie príklad z najpredávanejšej súpravy Razer Kraken X a je navrhnutá pre dlhodobé používanie a vyššie pohodlie. Ešte lepšiu atmosféru zaisťujú zdokonalené zvukové meniče a o všestranný herný zážitok sa stará RGB podsvietenie Razer Chroma.

Sound Blaster JAM V2: Bezproblémové slúchadlá, ktoré potešia vašu peňaženku

Sound Blaster JAM V2, ktoré sú ľahké ako pierko a majú vysoko kvalitné neodymové meniče ako jeho predchodca, majú Bluetooth 5.0, predĺženú výdrž batérie až 22 hodín a pokročilé zvukové kodeky (aptX HD a aptX s nízkou latenciou), aby používateľom ponúkli optimálny zážitok z bezdrôtového počúvania bez oneskorenia.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk