Najnovšie Nvidia grafické karty predstavujú veľký výkon s bohatou softvérovou funkcionalitou

Najnovšie grafické karty od spoločnosti Nvidia je možné označiť množstvom slov, či fráz. V dnešnej dobe najskôr dvomi slovami - drahé a ťažko dostupné. Jedno im však nemožno uprieť a to je ich výkon. Za týmto výkonom sa však neukrývajú iba pokroky na strane hardvéru, ale aj rad nových a časom odskúšaných softvérových riešení, ktoré spoločnosť Nvidia neustále prináša a vylepšuje. Nestačí predsa len nadizajnovať a vyrobiť grafické karty, ale treba sa postarať aj o to, aby čo najlepšie fungovali.

Nvidia Ray Tracing a DLSS 2.0 v Cyberpunk 2077 dávajú zmysel

Nie, toto nie je ďalší článok kritizujúci Cyberpunk 2077 a štúdio CD Projekt Red. Táto hra je totiž moja srdcovka a aspoň pre mňa osobne jedna z najlepších hier nielen za minulý, ale aj predošlé roky. Príbeh v ktorom som sa skrz Cyberpunk ocitol, svet, ktorý som mohol preskúmať a aj väčšina herných mechaník ma jednoducho nenechali chladným od začiatku hrania v deň vydania, až doteraz. Predtým, ako ma bude ktokoľvek chcieť lynčovať však musím priznať, že Cyberpunk 2077 zďaleka nie je dokonalý. O tom vôbec netreba diskutovať, nakoľko som si sám prešiel aj nízkymi FPS, bugmi ktoré ma vytrhávali z prežívania zaujímavého príbehu, či pocitmi, že mi v Cyberpunku chýbajú niektoré funkcie, bežne sa nachádzajúce v iných FPS/RPG hrách.

Všetko (zatiaľ) pridané v aktualizácií Cayo Perico Heist

Napriek tomu, že bolo vydané pred viac ako siedmimi rokmi a pre dve generácie konzol (čoskoro tri), Grand Theft Auto online stále dostáva aktualizácie obsahu, a to úplne bezplatne, vďaka ktorým môžu hráči robiť ešte viac vecí, tentokrát však nie na brehoch Los Santos alebo Liberty City. Táto aktualizácia, zatiaľ najväčšia aktualizácia, akú kedy GTA Online dostalo, nás privedie na ostrov neďaleko Kolumbie.

TP-Link odhaľuje na veľtrhu CES 2021 nové sieťové riešenia

Oceňovaná séria Deco teraz prichádza s integrovaným hlasovým ovládaním, budúci sieťový štandard Wi-Fi 6E prenesie vašu Wi-Fi na novú úroveň, 10G switch vám zaistí to najlepšie možné pripojenie, zabrúsime tiež do čoraz viac populárneho 5G a s prémiovou bezpečnostnou službou HomeShield zabezpečíme kompletne vašu Wi-Fi sieť.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk