Budúcnosť grafiky prichádza a užijete si ju aj s Death Stranding

Najnovší a predsa len prvý počin z dielne Kojima Productions vyvolal vo svete vlnu zmiešaných pocitov. Aj keď sa jedná o vizionárske a miestami až uletené dielo, svoju fanbase si na tomto svete našlo. Ale v tomto článku sa nebudeme zaoberať práve hrou samotnou ale skôr funkciou, vďaka ktorej sme schopný pri vyššom rozlíšení dosiahnuť krajšiu grafiku so zmyslom pre detail a hlavne vyššie snímkovanie. Hneď na úvod spomeniem, že táto hra nie je prvá ktorá s funkciou DLSS 2.0 prišla ale bezpochyby hre pridáva na populárnosti medzi hráčmi, ktorý vlastnia grafickú kartu zo série RTX.

Najpredávanejšie produkty radu Master od Logitech už aj pre jabĺčkarov

Logitech ohlásil nové prírastky do svojho prémiového radu Master – myš Logitech MX Master 3 for Mac a klávesnicu Logitech MX Keys for Mac, ktoré sú optimalizované pre Mac a náročných používateľov produktov Apple. Najobľúbenejšia profesionálna myš a klávesnica spoločnosti Logitech sú ponúkané vo farebnom prevedení Space Gray a boli prispôsobené tak, aby čo najlepšie dopĺňali ekosystém Apple a uľahčili prácu miliónom digitálnych tvorcov pracujúcim na Macoch a iPadoch.

Lenovo predstavuje nové herné notebooky, desktopy aj nečakanú spoluprácu

Spoločnosť Lenovo uvádza na trh nové prírastky naprieč portfóliom notebookov, konvertibilných zariadení, All-in-One počítačov a monitorov. Tie, pre hráčov, najzaujímavejšie novinky sa týkajú produktov zo série Lenovo Legion, určenej nielen pre začínajúcich, ale aj pokročilých a náročnejších hráčov. Tí sa teraz môžu tešiť na silnejšie komponenty, lepšie klávesnice, dlhšiu životnosť batérie či inovatívne chladenie Coldfront 2.0.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk