10 návrhov na zlepšenie herných schopností

Ste už unavení z prehier v bitkách? Ak chcete zlepšiť svoje herné schopnosti, môžeme vám pomôcť. Všetci vieme, že najlepší profesionáli v sérii Intel Extreme Masters sa profesionálmi nenarodili, dostali sa tam, kde sú zdokonaľovaním rád a trikov. Pozrite si ich, vyskúšajte ich a ktovie, možno budete v súbojoch víťaziť skôr ako si myslíte.

Open source nástroje, s ktorými vytvoríte kvalitnú hru

Každý, kto si chcel niekedy vyskúšať spraviť vlastnú počítačovú hru, vie, že začať je ťažké. Game jamy ako Bratislava Game Jam alebo Ludum Dare sú dobrý odrazový mostík. Obmedzia témou a časom a pomôžu sústrediť sa na vyprodukovanie aspoň niečoho hrateľného. Nájsť si čas však nie je jediný problém. Ako si má začiatočník vybrať správny nástroj? Nejeden projekt stroskotal na tom, že autor googlil porovnania herných enginov až kým nadšenie úplne nevyprchalo.

Boli sme sa zoznámiť s novými prírastkami do portfólia Lenovo Legion

Spoločnosť Lenovo predstavila nové kúsky v ponuke svojej herne orientovanej značky produktov Legion. My sme pri tom, samozrejme, nemohli chýbať, takže sme si urobili malý výlet do Prahy a zúčastnili sa oficiálnej premiéry nových Lenovo Legion notebookov a stolových počítačov na českom a slovenskom trhu.

Herný notebook ASUS TUF Gaming FX504 je dostupný na Slovensku

ASUS začal na Slovensku predávať výkonný herný notebook TUF Gaming FX504, ktorý kombinuje intenzívny zážitok z hrania s extrémnou odolnosťou. FX504 je prvý notebook nového radu TUF Gaming Series a rovnako ako rad základných dosiek The Ultimate Force (TUF) Series kladie hlavný dôraz na stabilitu a odolnosť.

Synology NAS – skvelý spoločník nielen pre hráčov

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie: „Hráčov najlepší spoločník”? Najskôr zrejme výkonná grafická karta v nadupanom stoji, pohodlné periférie či obrovský monitor s rýchlou obnovovacou frekvenciou. Do povedomia hráčov však stále viac preniká produkt, respektíve riešenie, ktoré sa doteraz vzťahovalo skôr na firemnú sféru a profesionálne využitie. Reč je, samozrejme, o NAS – Network Attached Storage zariadeniach, a v tomto článku sa pozrieme, prečo je pre uvedomelého hráča stále zaujímavejšie vlastniť schopné NAS a ako takéto zariadenia dokážu zjednodušiť alebo zlepšiť život.

Boli sme sa osobne zoznámiť s novinkami od spoločnosti Acer

Technologické spoločnosti neustále predstavujú nové a vylepšené produkty. Sem tam ide o malú tlačovú správu, ktorá sa len bleskne na špecializovaných stránkach, inokedy zas ide o reklamnú kampaň. Treťou možnosťou je spraviť samostatnú veľkú akciu s predstavením alebo sa zúčastniť podujatí ako IFA Berlin či Computex a tam ukázať svoje novinky masám novinárov a zákazníkov.

HP predstavilo nové letné prírastky do hernej série OMEN

HP predstavilo na HP Gaming Festivale v Pekingu rad noviniek pod svojou hernou značkou OMEN od HP. Nechýba medzi nimi výrazne zmenšený a výkonnejší notebook OMEN 15, aktualizovaný softvér OMEN Command Center s rozšírenými funkciami vrátane OMEN Game Stream a rada profesionálneho herného príslušenstva na čele s prvým herným headsetom s technológiou aktívneho chladenia náušníkov na svete.

Computex 2018 - MSI oznamuje dvojicu tenkých notebookov

Svetová značka MSI na akcii COMPUTEX predstavila dva nové notebooky pre rok 2018 - modely GF63 a PS42. Herné notebooky šité na mieru pre hráčov a profesionálov disponují stále populárnejším tenkým rámčekom. Spoločne s už ohláseným modelom GS65 nastavuje spoločnosť MSI nový štandard pre prenosnosť s radou „Thin Bezel Gaming“.

Nové Thinkpad modely pre rok 2018 potešia (nielen) vyšším výkonom

Jar je, už nielen dátumom, aj podľa teplôt posledných dní naozaj tu a to neznamená iba krajšie počasie a menej vrstiev oblečenia, ale aj novú várku čerstvých produktov od veľkých spoločností. S jarným upratovaním, kedy ľudia vyhadzujú staré a nepotrebné veci, predsa treba ponúknuť novinky, ktorými si môžu potom zaplniť novovzniknuté miesta v domácnosti. A spoločnosť Lenovo na to ide poriadne zostra, s nádielkou noviniek v rade Thinkpad - zariadení zameraných na profesionálov.

Acer Predator XB252Q - Full HD doplněné o 240 Hz, G-Sync a další vychytávky

Znáte takový ten obrázek ledovce na hladině oceánu, který slouží k demonstraci toho, že většina není na první pohled vidět? Přesně ten se skvěle hodí pro monitory, byť tomu zatím nemusíte věřit. Při prvním pohledu na Predator XB252Q si kromě stylového designu ve specifikacích všimnete Full HD rozlišení a velikosti 24,5”. Právě koukáte na část ledovce, která je nad hladinou.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk