S Lenovom na Valentína

Tento rok zase ruže na Valentína? Čo tak dopriať svojej druhej polovičke nejaký notebook alebo ultrabook Lenovo. Valentínsku ponuku Lenovo si môžete pozrieť v článku.

 

IdeaPad S400

Lenovo IdeaPad S400 môže byť darčekom pre tých, ktorí hľadajú tenký a ľahký notebook a zároveň požadujú solídny výkon a dlhú výdrž batérie. IdeaPad S400 poskytuje predovšetkým pohodlie a jednoduchosť pri práci. Dostatok priestoru pre ukladanie hudby, filmov a iných dokumentov zabezpečuje pevný disk s kapacitou 500 GB. Zaujímavý vzhľad mu dodáva príjemný metalický povrch, pričom k dispozícii je hneď v dvoch farebných prevedeniach - karmínovo červenej a striebornej šedej. Cena od 479 EUR s DPH.

IdeaPad S300

IdeaPad S300 bol stvorený tak, aby svojmu užívateľovi vyhovel v akejkoľvek situácii. S hmotnosťou iba 1,8 kg je prispôsobený pre prácu ako doma, tak aj na cestách. Najmä ženy ocenia jeho skromné rozmery, pretože sa ľahko vojde aj do kabelky. Jemne ružová a grafitovo sivá navyše podčiarkujú jeho jemný vzhľad. Cena od 479 EUR s DPH.

IdeaPad U410

Ultrabook IdeaPad U410 váži len 1,8 kg, čo umožňuje ľahké prenášanie. Jeho tenké prevedenie skrýva nové technológie a zaujímavé funkcie, ktoré umožňujú až o 40% rýchlejšie spúšťanie alebo sťahovanie emailov aj počas režimu spánku. IdeaPad U410 navyše ponúka extra výdrž batérie až 9 hodín. Cena od 759 EUR s DPH.

IdeaPad Z series

Ak vašu polovičku lákajú notebooky s pestrými farbami, tak séria IdeaPad Z môže byť tá správna voľba. Štýlovým notebookom IdeaPad Z v bielom, červenom, ružovom, sivom a tmavohnedom prevedení sa ťažko odoláva. V prevedeniach od 13“ do 15“ si v širokej palete notebookov série Z môže nájsť každý toho svojho, či už ho bude používať v domácnosti, pri cestovaní alebo na prácu. Cena od 479 EUR s DPH.

 

zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk