Nová generácia počítačov pre rok 2013 od LG

Spoločnosť LG predstavila nový rad osobných počítačov  na veľtrhu CES v Las Vegas. To najlepšie z ponuky LG predstavuje Tab-Book, Ultrabook a desktop All-In-One. Na veľtrhu CES zaujala spoločnosť LG opäť svojou schopnosťou vytvárať pokročilé počítačové koncepty, ktoré posúvajú existujúce technologické hranice a dokážu uspokojiť širokú škálu užívateľských potrieb. Všetky vystavené modely využívajú zobrazovaciu technológiu LG IPS, ktorá zaisťuje výbornú kvalitu obrazu a bohaté a prirodzené farby.

"Tento rok prichádzame s niekoľkými inovatívnymi počítačmi triedy PC, ktoré sme navrhli s jediným cieľom: uspokojiť potreby a túžby užívateľov v prostredí, ktoré stále viac uprednostňuje dotykové obrazovky," hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics. "Na veľtrhu CES predstavujeme pestrý rad PC, ktorý považujeme za novú generáciu počítačov."

 

Tab-Book: Hybridný notebook a tablet so super výkonom

Nový Tab-Book LG (H160) je výkonnou kombináciou tabletu a notebooku. Kompaktné zariadenie s uhlopriečkou 11,6 palca využíva operačný systém Windows 8 od Microsoftu a ponúka všetko, čo má konvenčný tablet, vrátane pohodlného mobilného prístupu k aplikáciám. Hoci model H160 má 15,9 mm tenké telo, nechýba mu kompletná výsuvná QWERTY klávesnica. Tab-Book váži iba 1,05 kg a jeho batéria vydrží 12,5 hodiny. Tomuto kompaktnému hybridu, napriek tenkému profilu, nechýba žiadna z funkcií, vrátane vstavaného Wi-Fi, Bluetooth 4.0, výstupu HDMI, pripojeniu USB a slotu na microSD.

Na veľtrhu CES spoločnosť LG predstavila tiež Tab-Book Ultra (Z160). Táto verzia Tab-Booku využíva procesor Intel® Core™ i5 s väčším výkonom, zatiaľ čo rozmery a váha sú rovnaké ako u H160.


 

Ultrabook: Výkon veľkého kalibru sa štíhlym dizajnom

Ultrabook LG Z360 má štíhle, elegantné telo o hrúbke len 13,6 mm, váži 1,15 kg a prekvapuje množstvom pokročilých funkcií. Je vybavený procesorom Intel Core™ i5 tretej generácie umožňujúci zapnutie len za osem sekúnd. Full HD obrazovka vybavená technológiou IPS poskytuje vynikajúcu obrazovú kvalitu s hodnotou jasu 300 cd/m2. Užívatelia môžu jednoducho streamovať obsah videí s vysokým rozlíšením Full HD (1080p) prostredníctvom WiDi technológie. Veľké súbory a dokumenty sa rýchlo otvárajú zásluhou disku SATA3 Solid State Drive (SSD). Pre ľahký prístup a pohodlie nový Ultrabook používa tiež klávesové skratky Windows 8.


 

AIO V325: All-In-One PC s desaťbodovou dotykovou obrazovkou pre Windows 8

LG All-In-One (AIO) V325 je PC počítač optimalizovaný pre použitie s operačným systémom Windows 8. Desaťbodová dotyková obrazovka dokáže využiť všetky výhody nového operačného systému od Microsoftu. S veľkosťou uhlopriečky 23 palcov ponúka dostatok priestoru pre spustenie akejkoľvek aplikácie alebo programu. Počítač V325 je vybavený aj integrovaným TV tunerom a umožňuje využiť funkciu PiP (picture-in-picture), takže pri sledovaní TV programu môžete zároveň zobraziť webový prehliadač, prípadne iný simultánne bežiaci TV program. Vysokú rýchlosť počítača V325 zaisťuje procesor Intel® Core™ i5 spoločne s grafickou kartou GeForce GT640M, čo sú ideálne komponenty pre vysoký výkon pri hraní hier a multimediálnych prezentáciách.

 

zdroj: LG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk