Premium Suite Upgrade pre Samsung Galaxy S III

Samsung predstavil Premium Suite Upgrade pre svoju vlajkovú loď Samsung Galaxy S III. Nedávno bol sprístupnený upgrade operačného systému Android 4.1 Jelly Bean pre Samsung Galaxy S III a prostredníctvom aktuálneho vylepšenia Premium Suite Upgrade plánuje do telefónu priniesť ešte viac prepracovaných vlastností.

Premium Suite upgrade pre Samsung Galaxy S III bude zahŕňať mnohé z inovatívnych a tvorivých vlastností novo predstavených v Samsung Galaxy Note II. Pôjde napríklad o:

Multi window

Používatelia môžu súčasne zobraziť dve rôzne aplikácie vedľa seba pre viacúčelové využitie displeja.

Fun and Easy Photo Experience:

  • V Samsung Galérii obrázkov si môžu teraz používatelia nielen prezerať viac obrázkov naraz, ale aj intuitívne vytvárať a radiť fotky a videá do kategórií.
  • Paper Artist je exkluzívna Samsung aplikácia, ktorá ponúka rad zábavných a kreatívnych spôsobov fotografovania. Ďalej poskytuje citlivé funkcie pre úpravu fotiek, akou je farebný štetec.

Group Cast

S využitím Wi-fi siete môžu používatelia v rovnakom čase zdieľať a upravovať dokumenty, prezentácie a obrázky s niekoľkými priateľmi či spolupracovníkmi bez toho, aby každý musel súbor sťahovať zvlášť.

Contextual Awareness

  • Smart Rotation: displej sa automaticky prispôsobuje voči používateľovej tvári. Je tak vždy v ideálnej polohe.
  • Contextual Tag: používatelia môžu na fotkách a videách alebo v hlasových záznamoch označiť priateľov, miesto a dátum.
  • Contextual Page: prístroj rozozná, kedy sú zapojené slúchadlá a automaticky otvorí prehrávač hudby.

Auto Share Shot Pairing s využitím NFC

Nastavením kamery na Auto Share Shot môžu teraz používatelia rýchlo zdieľať fotky a videá jednoduchým prepojením Galaxy S III s iným prístrojom umožňujúcim NFC a S-Beam.

Vylepšené funkcie fotoaparátu

  • S novou funkciou Best Face a vylepšenou verziou predchádzajúcej funkcie Best Photo si používatelia môžu vybrať z piatich súvislých snímok najlepší záber všetkých ľudí na fotkách a vytvoriť tak obrázok, s ktorým budú spokojní všetci zúčastnení.
  • Low Light režim je pridaný pre možnosť odfotiť jasné a ostré fotky aj na tmavých miestach.
  • Používatelia môžu zachytiť prekrásnu krajinu s použitím režimu Panorama, teraz so záberom 340-360 stupňov.

Používatelia sa na Samsung Galaxy S III tiež môžu tešiť kvôli mnohým zdokonaleným funkciám.

Continuous Input: súvislým pohybom prsta / dotykového pera cez klávesnicu môžu používatelia písať ľahšie a rýchlejšie.
AllShare Cast: Užívatelia môžu bezdrôtovo prepojiť Galaxy S III s televízorom pre okamžitý prenos obsahu smartfónu na väčšiu obrazovku.
Smart Dock: TouchWiz interface umožňuje úpravu domovskej obrazovky tak, aby sa automaticky prispôsobila pre prácu v dokovacej stanici.
Vylepšená reakcia dotyku: Používatelia si na Galaxy S III môžu vychutnať ešte rýchlejšiu dotykovú odozvu.
S Beam: Jednoduchým priblížením k ďalšiemu prístroju s aplikáciou S Beam (Galaxy Note II a Galaxy S III mini, Galaxy S III) umožňuje zdieľanie 1 GB filmového súboru do troch minút a 10 MB hudobného súboru počas dvoch sekúnd, a to aj bez Wi-Fi alebo mobilného signálu.

 

zdroj: Samsung

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk