MSI na CES 2013

MSI na výstave CES 2013 predstavuje výber zo svojich oceňovaných produktov, vrátane grafickej karty MSI GTX 680 Lightning a herného notebooku MSI GT70 Dragon Edition, ktoré získali ocenenie CES 2013 za inovácie, dizajn a riešenie (The Innovations Design and Engineering Awards).

O udelenie prestížneho ocenenia za inovácie a dizajn rozhoduje porota zložená z nezávislých priemyselných dizajnérov, inžinierov a mediálnych členov, ktorá hodnotí design a riešenia novátorskej spotrebnej elektroniky. Okrem priamo ocenených produktov sú k videniu aj ďalšie herné notebooky MSI GT70 a GT60, workstation notebook postavený na grafike NVIDIA Quadro, vynikajúca základná doska Z77 MPOWER a uznávané grafické karty MSI.

MSI v priebehu CES odhalí aj nové All-in-One počítače Wind Top AE2712 a AP1612. Wind Top AE2712 je prvý "veľkoplošný" 27 " model MSI s bezrámovým full HD displejom s LED podsvietením. Vďaka rýchlemu procesoru Intel Core 3. generácie a operačnému systému Windows 8 je schopný ponúknuť veľkolepú zábavu.

All-in-One počítač MSI Wind Top AP1612 ponúka kompletný rad rozhrania a má dva COM porty, ktoré podporujú pripojenie k POS systémom a ponúka tak široké využitie v rôznych obchodných odvetviach. MSI Wind Top AP1612 podporuje aj čítačky čipových kariet.

 

zdroj: MSI

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk