MSI predstavilo AIO Wind Top AP2021

MSI nadväzuje na svoj rad produktov pre komerčné a obchodné využitie a predstavuje nový 20 "model All-in-One počítača AP2021. Počítač v sebe integruje množstvo pokročilých technológií a funkcií spolu s komplexnými podnikovými aplikáciami a spĺňa tak vysoké nároky na komerčné využitie v mnohých oblastiach. Vďaka viacdotykovému ovládaniu je obsluha intuitívna a o plný výkon sa stará výkonný procesor Intel Core tretej generácie. Systém možno prostredníctvom dvoch COM portov jednoducho pripojiť k POS zariadeniam, ako sú snímače čiarových kódov a fakturačné systémy.

Široké možnosti komerčného uplatnenia

Počítač MSI Wind Top AP2021 ponúka bohatú škálu vstupných a výstupných rozhraní, aby spĺňal potreby užívateľov v rôznych priemyselných odvetviach a obchodnej oblasti. Dva COM porty dovoľujú široké využitie v kancelárskom prostredí s POS systémami, ako sú hotelové recepcie, obchody s nepretržitou prevádzkou, čerpacie stanice, galérie, knižnice, reštaurácie, lekárske ordinácie, lekárne, luxusné butiky a pod MSI Wind Top AP2021 tu môže elegantne nahradiť existujúce POS systémy. MSI splní vaše potreby v každej situácii, či už potrebujete ukázať prezentáciu počas zasadnutia, preniesť obraz na veľký displej v obchode, rýchlo preniesť veľké súbory cez USB 3.0 atď.

Otočný stojan a automatické otočenie obrazu

Aby ste si mohli Wind Top AP2021 prispôsobiť ešte pružnejšie, je možné ho doplniť o otočný pivot stojan. Vďaka nemu môžete displej natáčať na obe strany a nastaviť výšku i náklon monitora. All-on-One PC MSI AP2021 navyše vie automaticky meniť orientáciu displeja podľa jeho natočenia rovnako, ako to poznáte u moderných mobilných telefónov a tabletov. Pre nastavenie orientácie displeja nepotrebujete žiadne softvérové ​​nastavenia, všetko sa pre vaše maximálne pohodlie deje úplne automaticky podľa toho, ako otočíte monitor.


 

zdroj: MSI

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk