ZALMAN ZM-K380 Combo - klávesnica a myš

ZALMAN rozšíril svoju ponuku periférií o prvý set klávesnica s myšou - ZM-K380 Combo - je určená pre tých, ktorí chcú komfortne pracovať na počítači za rozumné peniaze a zároveň uprednostňujú u takýchto zariadení príjemnú klasiku so štandardným rozložením klávesov, bez extra funkcií navyše. ZM-K380 je membránová klávesnica so 106 klávesami, ktoré vydržia až 10 miliónov stlačení, myš - ZM-150 - je 3 tlačidlový model s maximálnym rozlíšením senzora 1000 DPI.

V snahe o maximálny komfort užívateľov sa firma ZALMAN sústredila predovšetkým na ergonómiu sady. Klávesy modelu ZM-K380 majú zvýraznené okraje. Navyše, klávesnica bola vybavená nožičkami pre nastavenie výšky v dvoch polohách. Rozmery klávesnice ZALMAN ZM-K380 sú 177 (D) x 459 (Š) x 24 (V) mm a jej hmotnosť činí 530 g. Sada sa vyznačuje kvalitným prevedením z odolného materiálu typu ABS.

Myš ZM-M150 bola vybavená optickým senzorom Pixart PAN3512 (senzor firmy Pixart bol použitý aj pri modeli pre hráčov M400), čo zaisťuje dostatočnú presnosť nielen počas typického používania, ale tiež pri hraní na amatérskej úrovni. Model je určený ako pre pravákov, tak aj ľavákov. Na spodnej strane boli použité teflónové pásky pre lepší sklz myši. Rolovacie koliesko s možnosťou stlačenia je pokryté gumou, preto prsty nekĺžu po jeho povrchu.

Rovnako ako klávesnica, aj myš ZM-M150 je mimoriadne trvanlivá - tlačidlá vydržia až 5 miliónov stlačení. Rozmery modelu ZM-M150 sú 111 (D) x 59 (Š) x 35 (V) mm. Jeho hmotnosť je 63 g.

Zariadenia využívajú USB rozhranie. Dĺžka kábla u každého zariadenia činí 1,5 m.

Záruka a cena:
Maloobchodná cena sady klávesnica a myš ZM-K380 Combo zatiaľ nebola stanovená.

Na zariadenie sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.

 

zdroj: Zalman

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk