Lenovo ThinkPad Tablet 2 prináša výkon pre profesionálov

Lenovo predstavuje ThinkPad Tablet 2, druhú generáciu profesionálneho tabletu ThinkPad určeného pre firemných užívateľov. ThinkPad Tablet 2 je postavený na operačnom systéme Windows 8, podporuje kompletnú sadu kancelárskych aplikácií Microsoft Office a kombinuje multimediálne funkcie a zábavu s rýchlosťou, bezpečnosťou a spoľahlivosťou.

 

Pomocník s vysokou výdržou

ThinkPad Tablet 2 ctí prácu svojich užívateľov. Hmotnosť len 600 gramov, hrúbka len 10 mm a výdrž na jedno nabitie až 10 hodín z neho vytvára profesionálneho mobilného pomocníka. Pre väčšie pohodlie pri práci je možné k tabletu pripojiť dokovaciu stanicu a pracovať s ním ako s notebookom.

ThinkPad Tablet 2 má 10,1 "multidotykový IPS displej so širokým pozorovacím uhlom a antireflexnou úpravou. S prídavným digitalizérem je práca na dotykovom displeji chirurgicky presná. ThinkPad Tablet druhej generácie poskytuje úplnú kompatibilitu s aplikáciami Microsoft Office, vrátane MS Word, Excel, PowerPoint, Access alebo Lync, OneNote a Sharepoint. Poznámky si u vybraných modelov môžu užívatelia zapisovať perom ThinkPad Tablet Pen. S Wi-Fi pripojením, štandardným USB a HDMI portom a čítačkou MicroSD kariet je zdieľanie multimediálnych súborov a dokumentov s ostatnými veľmi jednoduché. Užívatelia môžu pohodlne synchronizovať súbory a priečinky s tabletom vždy, keď sa pripojí k počítaču s operačným systémom Windows 8.

Práca a zábava zároveň

Okrem rýdzo pracovných vlastností sa ThinkPad Tablet 2 vyznačuje tiež radom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Patria k nim 8-megapixelový fotoaparát na zadnej strane tabletu, 2-megapixelová videokamera pre konferenčné hovory a online chatovanie, stereo reproduktory alebo mikrofón s potlačením šumu. Príjemnú prácu s tabletom zaistí systém Pressure sensitivity a Palm Rejection, ktorý rozpozná pracovnú aktivitu na displeji, a užívateľ sa tak nemusí báť náhodných dotykov dlane pri písaní alebo kreslení.

Firemní profesionáli určite ocenia už štandardné doplnkové služby, ktoré sú spojené s produktmi ThinkPad, ako prémiovú technickú podporu, servis na pracovisku do druhého pracovného dňa, alebo Accidental Damage Protection, ochranu proti nečakaným nehodám ako je poliatie tabletu alebo poškodenie jeho obrazovky.

Cena a dostupnosť

Lenovo ThinkPad Tablet 2 je dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu od 610 € s DPH.

 

Zdroj:  Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk