Nekompromisný tablet Point Of View MObii 945

Spoločnosť Point Of View rozšírila svoju ponuku rýchlych tabletov o nový model 9.7" Mobii 945, ktorý je určený všetkým ktorí čakajú na naozaj rýchly tablet s dokonalým obrazom pre hranie 3D hier, prácu, sledovanie HD filmov a ďalšie náročné aplikácie. Tento tablet je vybavený jedným zo súčasne najrýchlejších a najefektívnejších štvor jadrových procesorov Cortex A7 - 1.0 GHz a s GPU PowerVR SGX544 MP20.

Aby bol zážitok z práce a zábavy na tomto tablete naozaj dokonalý, podporuje jeho výkon operačnú pamäť s kapacitou 2048MB DDR3, čo zaručuje plynulejší a rýchlejší chod všetkých aplikácií oproti tabletom so slabšími procesormi.

Ohromný potenciál tabletu Point Of View Mobii 945 však zďaleka nekončí jeho výkonným procesorom. Mobii 945 je totiž vybavený 9,7" Ultra high resolution IPS panelom pre dokonalú reprodukciu obrazu, ktorý nestráca na kvalite ani pri pozorovaní pod veľkým uhlom a zachováva si tak vernosť farieb a to všetko s ohromujúcim rozlíšením obrazu 2048x1536 pixelov. Vďaka vysokému jasu, ktorý tento panel ponúka, nebudú užívatelia sklamaní ani pri používaní tabletu na ostrom dennom svetle.

Plnohodnotné využitie tabletu POV Mobii 945 ako pracovná stanica podporí možnosť bezdrôtového pripojenia WiFi a Bluetooth, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie ďalších periférií.

Vďaka svojmu precíznemu prevedeniu je tablet Mobii 945 veľmi ľahký a tenký a tak je veľmi komfortným riešením pre každodenné nosenie. Zadná časť tela tohto tabletu je vyrobená z hliníka a skrýva hlavnú kameru s rozlíšením 5 Mpixelov. Do hliníkového tela je vsadený predný panel tabletu, ktorý je v čiernom lesklom prevedení, čo dáva dohromady veľmi elegantný a čistý dizajn. Zároveň, tak ako zadná časť, aj tu sa skrýva kamera s rozlíšením 1,3 Mpixelov určená pre aplikácie, videokonferencie a ďalšie.

Aby boli všetky aplikácie a hry kam uložiť, je tablet POV Mobi 945 vybavený internou pamäťou 16GB, ktorú je možné samozrejme rozšíriť použitím microSDHC karty.

Špecifikácie:

Cena: Odporúčaná maloobchodná cena Point Of View Mobi 945 je 7 590, - Kč s DPH, čož je cca 299€ s DPH.
Záruka: Na zariadenie sa vzťahuje 2 ročná záruka výrobcu.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk