Bezhlučné zostavy HAL3000 Silent

Český výrobca počítačových zostáv HAL3000 zverejnil novú radu nabitých počítačov HAL3000 Silent a s tým aj dve nové zostavy. Celá nová rada vznikla na základe veľkého dopytu zákazníkov, ktorí hľadajú výkonné a tiché zostavy, ktoré ich nebudú rušiť pri práci ani v tom najtichšom prostredí.

Riešením sú nové zostavy HAL3000 Silent, ktoré sľubujú úplne bezhlučnú prevádzku a vysoký výkon. Až neuveriteľné ticho a kľud, tak zažijete nie len pri práci, ale aj pri hraní hier, alebo sledovaní obľúbených filmov. Zostavy HAL3000 zo série Silent sú navrhnuté tak aby spĺňali náročné požiadavky a kritériá na požadovanú tichú prevádzku.
Počítačové zostavy HAL3000 Silent spĺňajú podmienku hlučnosti nižšiu ako je hluk "spálne v noci" (používané prirovnanie úrovne hluku tak, ako ju vníma ľudské ucho), v stupnici týchto prirovnaní potom nasleduje hlasnejší  "šepot do ucha".

O toto maximálne pohodlie, ktoré pomáha znižovať pocit únavy a stresu pri práci, sa u zostáv HAL3000 Silent starajú starostlivo vybrané ultra tiché komponenty, ktoré za takmer absolútneho ticha podávajú vynikajúce výsledky. Tieto výkonné a bezhlučné zostavy sú teraz ponúkané v dvoch prevedeniach HAL3000 Najrýchlejší tichošlapák so zrkadlom a HAL3000 Rýchly tichošlapák. Obe zostavy sú postavené na obľúbenom dizajne atraktívnych skríň Zalman.

Tieto zostavy HAL3000 sú navrhnuté pre vysoký výkon, vybavené procesormi radu Intel core i7 a Intel core i5 a v oboch prípadoch chladené ultratichým chladičom GELID CPU GX-7.
Základná doska je z najvyššej triedy od MSI, ktorá vám ponúkne komfortnú konektivitu a prevádzku. Nič z toho by sa neobišlo bez účinného a tichého zdroja, ktorým je pasívne chladený Seasonic s výkonom 460W.

Grafický výkon počítačových zostáv HAL3000 Silent ponúkajú pasívne chladené grafické karty Sapphire Radeon a o rýchly štart systému Windows 7 sa postará primárny disk SSD Intel 120GB.

Zostavy sa od seba líšia aj v zapojení pevných diskov, kde je výkonnejšia zostava vybavená dvojicou tichých diskov WD1TB 2,5 " zapojených do RAID 1 tak zvané zapojenie do zrkadla. Dáta sú v reálnom čase zapisované na oba disky súčasne tak, aby dochádzalo k bezpečnému uloženiu a zálohe dôležitých dát. Zostava HAL3000 Rýchly tichošlapák využíva štandardného zapojenia jedného disku WD 1TB 2,5 " pre ukladanie dát.
Obe zostavy sú už štandardne vybavené multiformátovou čítačkou pamäťových kariet a praktickú DVD napaľovacia mechanikou Samsung.

S každou zostavou HAL3000 dostávate tiež servisnú službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000. Táto služba Vám v prípade poruchy zaručí rýchlu a pohodlnú opravu Vášho PC. Stačí len zavolať na infolinku 844 139 139 a všetko ostatné vrátane odvozu, opravy a spätného dovozu na vami určené miesto už zariadi ZDARMA servisný tím HAL3000 a to všetko do 10 pracovných dní.

Špecifikácie:

Cena: Odporúčané maloobchodné ceny zostáv HAL3000 Silent s DPH sú:

  • HAL3000 Najrýchlejší tichošlapák so zrkadlom 32 790, - Kč s DPH
  • HAL3000 Rýchly tichošlapák 25 390, - Kč s DPH

Záruky: Na zostavu sa vzťahuje záruka 36 mesiacov výrobcu.

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk