Creative T3150 bezdrôtový 2.1 reproduktorový systém

Creative oficiálne predstavil Creative T3150 bezdrôtový 2.1 reproduktorový systém s bezdrôtovou Bluetooth technológiou na CEP EXPO 2013 v Moskve. Tento nový prírastok do komplexného radu Creative reproduktorov s vysokým bezdrôtovým výkonom aj naďalej napomáha spoločnosti Creative udržať si dlhoročnú povesť zlučovania vynikajúceho zvukového výkonu s veľkou hodnotou.

Navrhnutý tak, aby priniesol hladký zvuk bezdrôtovo, tento kompaktný reproduktorový systém je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám milovníkov hudby a taktiež filmovým fanúšikom. Vynikajú medzi ostatným bezdrôtovými reproduktormi vo svojej triede, pričom majú aj veľmi konkurencieschopnú cenu 69.99 eur.

Reproduktory sú kompatibilné s väčšinou mobilných telefónov a prenosných počítačov, ktoré sú vybavené profilom Bluetooth stereo. Bezdrôtový reproduktorový systém Creative T3150 ponúka bezdrôtové pripojenie a okrem iného aj káblového pripojenie. Reproduktory sa dodávajú s káblovým diaľkovým ovládaním s ovládaním ON (Zapnúť) /OFF (Vypnúť) a s nastavovaním hlasitosti pre jednoduché použitie.

Vynikajúci zvukový výkon bezdrôtového reproduktorového systému Creative T3150 je dosiahnutý prostredníctvom prísneho a optimalizovaného procesu výberu komponentov, presného ladenia, rovnako ako aj na základe inovatívnej konštrukčnej metodiky, ktorá sa označuje ako Creative IFP (Image Focusing Plate) v rámci kompaktného dizajnu satelitných reproduktorov. Technológia Creative IFP umožňuje satelitom reproduktorov dodať široký akustický zážitok s oveľa lepším smerovaním zvuku v oblasti počúvania pri maximálnom zachovaní presnosti tónov. Vlastné naladenie subwoofera zaručuje nádherný hudobný zážitok z počúvania.

Kľúčové vlastnosti bezdrôtového reproduktorového systému Creative T3150:

 • 2.1 bezdrôtový reproduktorový systém určený pre použitie s mobilnými zariadeniami alebo s notebookmi s bezdrôtovou technológiou Bluetooth
 • Creative IFP technológia pre satelity reproduktorov s vylepšeným smerovaním a zobrazovaním
 • Pohodlné ovládanie hlasitosti a napájanie cez káblové diaľkové ovládanie, umožňuje ľahký dosah
 • Subwoofer má vlastné ladenie, s dole smerujúcim bassreflexom pre čisté basy
 • Technické špecifikácie
 • Bluetooth verzia : Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)
 • Podporované Bluetooth profily : A2DP (Bezdrôtová stereo technológia Bluetooth)
 • Podporované kódeky : SBC
 • Prevádzkový rozsah pre Bluetooth zariadenia : Až do 10 metrov (Merané v otvorenom priestore. Múry a predmety môžu mať nepriaznivý vplyv na dosah zariadenia)
 • Analógový stereo jack (3.5mm)
 • Rozmery satelitu: 75W x 150H x 90D mm
 • Rozmery subwoofera: 184W x 225H x 190D mm


Cena a dostupnosť

Bezdrôtový reproduktorový systém Creative T3150 bude dostupný za maloobchodnú odporúčanú cenu 69.99 eur na cs.creative.com a k dispozícii bude u vybraných predajcov už od konca apríla 2013.

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk