Svetovo prvý herný 27 " All-in-One PC

MSI v rámci svojej novej série herných produktov uvádza celosvetovo prvý 27" herný All-in-One počítač AG2712 vybavený mobilným štvorjadrovým procesorom Intel Core i7 a výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 670MX s až 3 GB GDDR5 pamäte. Presnú mušku v hrách na matnom displeji s Full HD rozlíšením nebudú rušiť žiadne odlesky.

Vďaka HDMI vstupu a technológiu MSI Instant Display možno k AG2712 pripojiť aj iné herné zariadenie, napríklad hernú konzolu PS3, a razom získate multiplatformný herný stroj aj pre sledovanie filmov alebo hranie hier na veľkej obrazovke.

Špičková grafika NVIDIA GeForce GTX 670MX

Pre plné Full HD rozlíšenie dáva grafická karta NVIDIA GeForce GTX 670MX počítaču MSI AG2712 tú najsilnejšiu možnú zbraň pre demonštráciu svojho výkonu. Grafika GTX 670MX je vybavená až 3 GB GDDR5 pamäte, takže ani hry s veľkým počtom textúr pre ňu nebudú žiadny problém. Použitá grafika podporuje technológiu NVIDIA Optimus, ktorá dokáže automaticky prepínať medzi samostatnou výkonnou grafikou a integrovanou grafikou v procesore. Aj vďaka tejto úspornej technológii, ktorá bola doteraz doménou notebookov, je celý počítač energeticky veľmi efektívny.

Technológia MSI Instant Display

Keď vás prestanú na chvíľu baviť PC herné tituly, môžete MSI AG2712 pokojne použiť ako samostatný monitor a pripojiť k nemu iné herné zariadenie, napríklad hernú konzolu PS3. V takom prípade sa môže napájací zdroj počítača kompletne vypnúť a šetriť tak energiu. Po pripojení k inému počítaču sa funkcia MSI Instant Display automaticky zapne, takže nie je potreba na počítači nič nastavovať a All-in-One PC slúži len ako monitor a nespotrebováva zbytočne elektrinu. Pre prepnutie späť na funkciu All-in-One počítača ho stačí jednoducho prepnúť tlačidlom OSD.

Matný displej - zamat pre hráčov

Pre ničím nerušené herné zážitky sme ako prvý v MSI použili matný dotykový displej v All-in-One počítači. Hráči tak svojich protivníkov uvidia úplne zreteľne a bez odleskov aj za jasných svetelných podmienok. Použitá obrazovka pomáha chrániť vaše oči, ale MSI aj tak odporúča, aby ste si od hrania pravidelne oddýchli, najlepšie ďaleko od počítačov.

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk