Transcend predstavil nový mp3 prehrávač

TRANSCEND uvádza na trh nový model MP3 prehrávača MP350. Vďaka vode odolnému povrchu a dodatočným športovým funkciám je tento prehrávač určený pre užívateľov, ktorí vedú aktívny život.

MP350 je zariadenie, ktoré sa osvedčí počas rôzneho druhu športovania. Malé rozmery, klip pre pripevnenie k odevu a intuitívna obsluha zaručujú pohodlné používanie prehrávača aj v pohybe pri športe. Pevné a vode odolné puzdro zaisťuje bezpečné používanie bez ohľadu na poveternostné podmienky (ako napríklad dážď alebo sneh). Vďaka displeju typu OLED je grafické rozhranie vidieť bez podsvietenia aj pri slnečnom počasí.

Športovým nadšencom ponúka MP 350 dodatočné fitness funkcie. Po zvolení vybraného typu aktivity a tréningového cieľa, umožnia fitness aplikácie nastaviť celkovú dobu cvičenia alebo množstvo kalórií, ktoré chcete spáliť. Po ukončení tréningu MP350 automaticky uloží všetky údaje a umožňuje tak užívateľom sledovať dosiahnutie stanovených cieľov.

MP350 podporuje najpopulárnejšie hudobné formáty MP3, WAV a WMA. Prehrávač umožňuje vybrať jeden zo šiestich prednastavených hodnôt ekvalizéra, alebo si uložiť vlastné užívateľské nastavenie podľa vlastných preferencií. Vďaka použitému rozhraniu micro USB, možno MP350 používať aj ako nosič dát pre prenášanie fotiek, dokumentov a iných súborov.

MP350 môže, vďaka vstavanému mikrofónu, plniť tiež funkciu diktafónu. Funkciu ocenia ako užívatelia, ktorí sa zúčastňujú obchodných stretnutí, tak aj študenti, ktorí chcú nahrávať prednášky. Funkcia slučky A-B, sa bude hodiť napríklad pri výučbe cudzieho jazyka, kedy si môžete opakovať zvolený časový úsek nahrávky. Vďaka vstavanému FM tuneru nie ste odkázaní len na vaše nahrávky a tak môžete počúvať obľúbené rozhlasové stanice aj pri intenzívnejšom športovaní.
MP350 sa v súčasnej dobe vyrába v prevedení 8GB.

Cena: Predpokladaná odporúčaná maloobchodná cena TRANSCEND MP350 činí 990, - Kč s DPH.

Záruka: Na prehrávač MP360 sa vzťahuje 24-mesačná záruka výrobcu.

Špecifikácia:

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk