ZALMAN ZM-GM3: herná myš s laserovým senzorom 8200 DPI

ZALMAN uviedol do predaja špičkový model myši pre pokročilejších užívateľov - ZM-GM3. Myš ZM-GM3 je vybavená veľmi presným laserovým senzorom Avago A9800 s rozlíšením až 8200 DPI. Pre nadšených hráčov je určených 7 plne programovateľných tlačidiel, vrátane odolného pogumovaného kolieska. Sada obsahuje tiež miniatúrne závažie, ktoré umožňuje zväčšiť hmotnosť myši až o 24 g.

Vďaka presnému senzoru s nastaviteľným rozlíšením sa najnovšie myš ZALMAN osvedčí nielen pri hraní, ale aj v grafických aplikáciách, ktoré vyžadujú veľkú presnosť. Rozlíšenie je možné ľubovoľne meniť pomocou dodatočných tlačidiel. Užívateľ má tiež k dispozícii intuitívny a jednoduchý softvér pre nastavenie parametrov rozlíšenia. Rýchlosť spracovania obrazu je 12 000 FPS.

Myš ZALMAN ZM-GM3 má originálny dizajn a tvar - dokonalé padne do dlane. Na spodnej strane myši sú umiestnené kvalitné, pevné klzáky. Mechanické diely značky Omron zaisťujú tiché kliknutia a dlhú životnosť. Ďalšou výhodou tejto sady je 6 voliteľných závaží s hmotnosťou 4 g každej. Hmotnosť myši bez dodatočných závaží tak činí 115 g.

Rozmery modelu ZM-GM3 sú 120 (D) x 66 (Š) x 37 (V) mm. Zariadenie využíva USB rozhranie. Konektor je pozlátený a na kábli s dĺžkou 1,8 m je nainštalovaný odrušovací filter.

Záruka a cena:
Odporúčaná maloobchodná cena myši ZALMAN ZM-GM3 činí 690, - Kč s DPH.

Na zariadenie sa vzťahuje dvojročná záruka výrobcu.

Špecifikácia:

 

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk