MSI predstavuje kartu Radeon HD 7990

MSI dnes predstavilo grafiku Radeon HD 7990, najvýkonnejšu grafickú kartu na svete. Okrem osadenia dvoma grafickými 28nm čipy radu 7900 na architektúre GCN je karta vybavená aj 6 GB rýchlych pamätí. Extrémna výbava karty je zárukou toho, že za každých podmienok splní potreby všetkých extrémnych hráčov a náročných užívateľov.

Dva 28nm grafické čipy HD 7900 pre extrémny výkon

Výrobný proces 28nm technológiou AMD GPU ponúka výhodu ako vysokého výkonu a súčasne nízkej spotreby a využitia dvoch GPU súčasne prináša celkový výkon, ktorý ďaleko prekračuje akékoľvek predchádzajúce produkty. Okrem použitia dvoch 28nm grafických čipov HD 7900 je grafika MSI HD 7990 osadená 6 GB rýchlych pamätí, ktorých vysoká kapacita umožňuje hladké a plynulé vykresľovanie grafiky vo vysokom rozlíšení a zároveň spracovanie veľkého množstva úloh súčasne.

MSI Afterburner: Pohodlné pretaktovanie a úprava napätia

Nástroj MSI Afterburner pre pretaktovanie si získal svoju obľubu u odborných médií, hráčov a overclockerov. Podporuje plnú škálu grafických kariet a získava stále nové a nové aktualizácie. Afterburner umožňuje meniť nastavenie frekvencií a napätia pre jednotlivé súčasti grafiky, ponúka pokročilé riadenie otáčok ventilátorov, sledovanie rôznych hodnôt a niekoľko nastavení vlastnej konfigurácie. Hráči ocenia nástroj Predator pre nahrávanie in-game videí. Záťažový test Kombustor potom slúži k ľahkému otestovaniu stability grafiky a možnosti otestovania a dosiahnutia maximálneho možného výkonu a efektívneho nastavenia.

AMD Eyefinity 2.0 - viac monitorov naraz

Grafika MSI HD 7990 podporuje technológiu AMD Eyefinity 2.0 a vďaka štyrom mini DisplayPort 1.2 konektorom dovoľuje pripojiť až päť displejov súčasne a to s plnou podporou vysokého rozlíšenia. Širšie zobrazovacie polia nielen zvyšujú produktivitu profesionálnych užívateľov, ale napríklad hráčom poskytujú lepšie a dokonalejšie vizuálne efekty. DisplayPort 1.2 podporuje tiež 3D video výstup a 7.1kanálový bezstratový TrueHD a DTS-HD zvuk. MSI HD 7990 ponúka plnú podporu DirectX 11.1 a OpenGL 4.2 a dokáže tak využiť všetky najnovšie technológie a vizuálne efekty.

Vysoká stabilita

Grafika MSI HD 7990 využíva polovodičové kondenzátory, ktorých jadro je vysoko stabilné aj pri vysokej dlhodobej záťaži. Vďaka ich životnosti presahujúcej desať rokov sa môžu užívatelia spoľahnúť, že ich MSI karta nebude brzdou alebo príčinou pádov systému spôsobených prehriatím, ale naopak zárukou vysokej stability a vysokého výkonu na mnoho rokov dopredu.

Špecifikácia:

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk