Belkin uvádza superodolné príslušenstvo značky LifeProof pre mobilné zariadenia

Belkin dnes uviedol na český a slovenský trh kompletný rad superodolného príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety. Vďaka strategickému partnerstvu spoločností Belkin a LifeProof si teraz môžu českí a slovenskí zákazníci zaobstarať jedny z najodolnejších púzdier a držiakov pre mobilné zariadenia na svete.

Produktová rada LifeProof zahŕňa obaly odolné vode, prachu, snehu a nárazom pre iPhone, iPad a iPod touch a perfektne tak doplní už predávané obaly a ďalšie príslušenstvo pre mobilné telefóny značky Belkin, ktoré už českí a slovenskí zákazníci dlhodobo poznajú a používajú.

"Vybudovali sme si s produktmi Belkin na českom i slovenskom trhu veľmi dobrú pozíciu a pevne veríme, že naši zákazníci ocenia ešte širší výber ochrany pre mobilné prístroje tiež z dielne LifeProof, ktorých výrobky posúvajú ochranu mobilných telefónov a tabletov na novú úroveň," povedal Libor Tošovský, Country Manager Belkin pre ČR, SR a Rumunsko.

Produkty LifeProof sú v súčasnosti jednotkou v segmente ochranného príslušenstva pre mobilné zariadenia na americkom trhu. Vďaka strategickému partnerstvu so spoločnosťou Belkin majú veľkú príležitosť svoj úspech zopakovať aj v Európe, kde zákazníci tiež hľadajú roubustnú a spoľahlivú ochranu svojich telefónov a tabletov pri aktivitách v prírode, rekreácii alebo ťažkom pracovnom nasadení.

PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE LIFEPROOF

VODOTESNÝ OBAL LIFEPROOF FRE PRE IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

LifeProof FRE pre iPhone je najtenšie, najľahšie, najsilnejšie celo-ochranné púzdro, aké kedy bolo vytvorené. FRE dodá vodotesnosť, odolnosť proti nečistotám, ochranu a odolnosť voči snehu a nárazom, ktoré očakávate od LifeProof, a ešte oveľa viac.

Každá funkcia obalu bola navrhnutá tak, aby bez problémov pracovala s telefónom iPhone – dotykový displej, fotoaparát, tlačidlá, mikrofón a reproduktor. Neuveriteľne tenký profil pridáva len 1,5 mm na každej strane a elegantná silueta prezentuje váš iPhone v jeho už legendárnom dizajne.

LifeProof je pevne odhodlaný vytvárať produkty, ktoré vynikajú v každom ohľade. Ako potvrdenie tohto záväzku, navrhol FRE - najchytrejší puzdro na svete pre nejchytřejší telefón na svete.

DRŽIAK LIFEPROOF BELT CLIP PRE OBAL LIFEPROOF FRE NA IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

Držiak na opasok pre obal LifeProof FRE na iPhone 5 vám umožní bleskovo rýchly prístup k vášmu zariadeniu iPhone 5. Vďaka nemu môžete mať váš telefón presne tam, kde ho potrebujete. Jednou rukou uvoľníte západku pre rýchle vloženie aj vybratie a integrovaný zámok zabezpečí váš telefón proti vykĺznutiu alebo nebezpečenstvu krádeže.

Sada LifeProof Belt Clip obsahuje dve veľkosti spôn. Jedna meria 3,8 cm a hodí sa pre bežné každodenné pásky. Druhá má 5 cm a je určená pre funkčné pásky - takže je ideálny pre vojenské, policajné a záchranné služby, pre stavebníctvo stavebníctvo či turistické nadšencov.

(Upozorňujeme, že spona sa nastavuje trvale a nie je upraviteľná po inštalácii).

Spona na opasok je vyrobená z pevného nylonového materiálu tvarovaného do voštinové štruktúry, ktorý zaisťuje maximálnu pevnosť a minimálnu hmotnosť. Je presne navrhnutá pre puzdro LifeProof FRE pre iPhone 5, takže je váš telefón zamknutý a zabezpečený, kým ho opäť nebudete potrebovať.

DRŽIAK LIFEPROOF BIKE & BAR MOUNT PRE OBAL LIFEPROOF FRE NA IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

S držiakom LifeProof Bike & Bar Mount pre váš obal FRE na iPhone 5 môžete vyraziť len tak na cesty, na dráhu alebo do prírody a zviesť aj váš iPhone 5. Tým, že vaša navigácia, fotoaparát, merač výkonu, tréningová aplikácie, hudba alebo komunikačné funkcie budeme mať vždy po ruke, získate čo najviac z každej jazdy.

Vďaka presne tvrované kolíske udržuje Bike & Bar Mount váš iPhone 5 v obale LifeProof pekne na svojom mieste. Takže nech idete po ceste, zjazdíte medzi pne alebo vytáčate back flipy, váš telefón zostáva v bezpečí. Rychlootevírací svorka sa ľahko inštaluje a nastavuje tak, aby perfektne sadla na širokú paletu riadidiel. A nielen bicyklov. Motocykle, motorové člny, športové vybavenie, nákupné vozíky, na ďalšie prídete už sami. Skrátka ak to má držadlo, môžete na to pripevniť iPhone 5.

Či používate iPhone 5 k tomu, aby ste našli správnu cestu, na monitorovanie športovú výkonnosť, na počúvanie muziky alebo so zaznamenaním výkonu na kameru, Bike & Bar Mount od LifeProof zmení vášho tátoša v koleso pre dvoch - pre vás a iPhone 5. Takže osedlajte svoj telefón, chyťte sa riadidiel a vyrazte!

DRŽIAK LIFEPROOF SUCTION CUP CAR MOUNT PRE OBAL LIFEPROOF FRE NA IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

Jasne, iPhone 5 je mobilný telefón, ale keď vás policajt zmerčí, ako s ním telefonujete za volantom, ste na najlepšej ceste dostať pár bodov. Takže keď šoférujete, riaďte podľa zákona s držiakom LifeProof Car Mount určeným pre FRE iPhone 5 Case. To je spôsob, ako nechať ruky na volante, iPhone 5 v bezpečí a vodičák čistý.

Držiak do auta obsahuje kolísku špeciálne navrhnutú pre iPhone 5 Fre Case. iPhone sa zacvakne do kolísky a zostane upevnený, kým ho nevyberiete. A vďaka profesionálnej prísavke zostane aj kolíska ako prilepené k prednému sklu auta či akémukoľvek rovnému povrchu. Takže aj keď ráno dochádzate do práce ako na Dakar, telefón zostane bezpečne na svojom mieste.

S rukami na volante môže vďaka držiaku do auta používať navigáciu, počúvať hudbu alebo telefonovať či dokonca si nechať od Siri odporučiť reštauráciu úplne bezpečne a v rámci zákona.

ZÁCHRANNÁ VESTA LIFEPROOF LIFEJACKET FLOAT PRE OBAL LIFEPROOF FRE NA IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

Keď akcia sa stane akcií mokrú a divokú, nič neskazí zábavu tak, ako utopený iPhone 5. A aj keď je chránený prostredníctvom vodeodolného obalu LifeProof FRE Case váš smartphone pôjde ku dnu ako tehla. Samozrejme je tu jeden spôsob, ako mu poskytnúť chýbajúce vztlak – LifeProof Lifejacket.

Vďaka tomu, že je vytvarovaný z mäkkej a plávajúce peny, Lifejacket pre obal FRE na iPhone 5 zachráni iPhonu 5 život bez ohľadu na to, o koľko ide vody. Presne padnúce design sa natiahne priamo na obal a dole ide rovnako ľahko. A aj keď sa práve nechystáte na potápanie s telefónom, Lifejacket pridáva ďalšiu vrstvu ochrany proti nárazu k obalu LifeProof Case.

To, že LifeProof Lifejacket na hladine dobre uvidíte, zaručí vysoko kontrastné oranžové sfarbenie, ktoré pripomína klasickú záchrannú vestu. Navyše páska na krk a na zápästí, ktoré nájdete v balení, pomôžu udržať váš iPhone pri ruke. Takže nech ste na rafte, na člne, rybárčite či plávate, vezmite si Lifejacket a skočte do vĺn!

ŠPORTOVÝ OBAL LIFEPROOF ARMBAND PRE OBAL LIFEPROOF FRE NA IPHONE 5 (K DISPOZÍCII AJ PRE IPHONE 4/4S)

Pripevnite si obal LifeProof FRE na iPhone 5 k ruke s LifeProof Armband a vydajte sa na cesty, do posilňovne, na kurt, na stenu alebo na dráhu. Vďaka LifeProof Armband sa môžete pustiť do akcie s iPhonom hneď pri ruke. Tak bude vaša GPS, kamera, sledovanie výkonu, tréningové aplikácie, muzika a komunikácia na dosah.

Vďaka tomuto náramku vyrobenému z pružného a priedušného elastanu so silným polstrovaním, zostáva tento Armband pohodlný a príjemný aj pri behu na dlhú trať. 65 mm široký opasok a protišmykové silikónové bodky udrží všetko na svojom mieste a pridajú štipku komfortu. A suchý zips nastavuje pásik na biceps s obvodom medzi 25 a 57 cm, takže nech ste trieska alebo Arnold, určite vám padne.

Kolíska obsahuje západku ovládanú jednou rukou, takže iPhone môžete ľahko schovávať a vyberať. Naviac máte plný prístup ku všetkým ovládacím prvkom, tlačidlám, fotoaparátu, reproduktoru i mikrofónu. A úplne najlepšie je, že celá vecička váži len necelých 60 gramov, takže vás nikdy nespomalí.

OBAL LIFEPROOF NÜÜD CASE & COVER / STAND PRE IPAD GEN 2/3/4

Vezmite svoj iPad so sebou kamkoľvek, kam vás život zavanie. Puzdro LifeProof nüüd pre iPad ponúka vodotesnosť, ochranu proti špine, snehu a odolnosť proti nárazom, pričom necháva celú obrazovku voľnú, takže si môžete vychutnať svoj iPad tak, ako to Apple zamýšľal. Výsledkom je perfektná vizuálna čistota a nekompromisný reakcie na dotyk, pričom vám dáva spoľahlivosť značky LifeProof pre použitie zariadenia iPad na pláži, stavbe. Alebo  jednoducho nechajte deti hrať sa s vaším zariadením iPad.

ZÁCHRANNÁ VESTA LIFEPROOF LIFEJACKET PRE OBALY LIFEPROOF NA IPAD 2/3/4

Použite Lifejacket na ochranu vášho zariadenia iPad kedykoľvek ste vo vode alebo v jej blízkosti. Určené pre použitie s nüüd puzdrom pre iPad, Lifejacket zaisťuje, že váš iPad poplava. Lifejacket tiež pridáva ešte viac ochrany proti nárazom vášmu LifeProof obale, takže ju použite kedykoľvek budete potrebovať ďalšiu ochranu proti pádom.

SET POPRUHOV LIFEPROOF STRAP PRE OBALY LIFEPROOF NA IPAD 2/3/4

Popruhy LifeProof Strap pre nosenie zariadenia iPad na ramene av ruke ponúkajú skvelý spôsob, ako mať váš iPad stále na blízku a zároveň umožňujú vychutnať si ešte väčšiu slobodu, keď viete, že máte svoj iPad stále pri ruke. Ramenný popruh umožňuje vziať si iPad sebou do školy, do práce a keď budete cestovať, všetko bez nutnosti tašky, a pritom mať stále voľné ruky pre iné úlohy.

Odolný a ľahký popruh je nastaviteľný a môže byť použitý pre prepravu iPadu vertikálne alebo horizontálne pre maximálne pohodlie a komfort. Remienok LifeProof Hand Strap pre iPad umožňuje získať pevný úchop iPadu, keď ho držíte po dlhšiu dobu, alebo vám dodá väčší pokoj na duši, keď ho použijú vaše deti.

Vysoko kvalitný neoprénový popruh je neuveriteľne komfortný a pogumované bodky pridávajú bezpečnosť tým, že zabraňujú náhodnému skĺznutiu a pádu. Vďaka plnej nastaviteľnosti padne popruh Hand Strap na každú ruku. Takže sa nebojte zobrať iPad ako príručnú batožina do lietadla, ako brašňu, keď idete do školy a ako nepostrádateľného pomocníka do práce. Pre použitie vyžaduje obal LifeProof nüüd Case pre iPad.

Zdroj:  TS
 
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk