Point Of View Mobi 1325: 13,3 " tablet pre Váš domov

POINT OF VIEW uvádza na trh nový tablet s uhlopriečkou 13.3 " Mobi 1325. Tento nový tablet je určený všetkým, ktorí u tabletov postrádajú dostatočne veľký a prehľadný displej. Tablet Point Of View Mobi 1325 je ideálne riešenie nielen pre seniorov, ale predovšetkým ako domáci tablet pre všetky využitia.

Uhlopriečka 13,3 " poskytuje už dostatočne veľký displej pre prezeranie fotografií sledovanie obľúbených filmov, ako domáca kuchárka s nevyčerpateľnou zásobou receptov, alebo je možné ho využiť aj ako prenosnú televíziu s využitím voliteľného príslušenstva DVB-T tunera TV-DVBT-01.

Mobi 1325 poskytne svojmu užívateľovi plný komfort aj v oblasti pripojenia vďaka podporovanému pripojeniu Wi-Fi b / g / n a tiež Bluetooth v4.0. V rámci voliteľného príslušenstva je možné k tabletu kúpiť aj stojan a Bluetooth klávesnicu, čím razom zmeníte tento tablet na plnohodnotnú domácu stanicu vhodnú pre surfovanie po internete, písanie dokumentov, posielanie emailov, alebo komunikáciu s priateľmi na sociálnych sieťach. Samozrejmosťou je aj HDMI výstup pre pripojenie tabletu k televízii, alebo monitor.

13,3 " veľký displej ponúka príjemné rozlíšenie 1280x800, takéto rozlíšenie nájdete napríklad aj u notebookov rovnakých rozmerov. S týmto rozlíšením a veľkosťou displeja uvidí užívateľ na svojom tablete pohodlne všetky detaily u fotografií a u aplikácií a hier sa ľahšie trafíte na drobné tlačidlá alebo odkazy.

Tablet Point Of View Mobi 1325 je vybavený dvojjadrovým procesorom Dual Core Cortex A9, bežiaci na frekvencii 1,6 GHz a grafickým procesorom Quad Mali 400. Tablet využíva 1024MB systémovej pamäte pre plynulý beh operačného systému Android 4.1 Jelly Bean a 16GB internej pamäte pre ukladanie dát, alebo inštaláciu aplikácií, ktoré je možné stiahnuť z už predinštalovaného Google Play. Tento, už tak dostačujúci, úložný priestor je možné rozšíriť o ďalších 32GB pomocou micro SDHC karty.

Keďže sa u tabletu Mobi 1325 predpokladá, častejšie využitie prednej kamery ako u bežných tabletov, je tento model vybavený prednou aj zadnou kamerou rovnakého rozlíšenia - 2 MP.

Cena: Odporúčaná maloobchodná cena Point Of View Mobi 1325 je 7 690, - Kč s DPH.
Záruka: Na zariadenie sa vzťahuje 2 ročná záruka výrobcu.

Špecifikácia:

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk