Samsung predstavuje tablet GALAXY Tab 3

Samsung oznámil, že na trh uvedie nový tablet Samsung GALAXY Tab 3. Ide o sedempalcový tablet, ktorý zaujme elegantným dizajnom, lepším výkonom a multimediálnymi zážitkami.

 

 

  • Ľahké držanie a mobilita – kompaktné rozmery sedempalcového tabletu umožňujú používateľom uchopiť prístroj pohodlne do jednej ruky a pracovať s ním podľa potreby, alebo ho vzhľadom k menším rozmerom jednoducho vložiť do kabelky či vrecka. Elegantný a štýlový dizajn prístroja zahŕňa okrem iného tenší rámik okolo displeja.
  • Lepší multimediálny výkon – tablet je poháňaný dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz, ktorý podporuje rýchlejšie sťahovanie i zdieľanie a je zárukou ľahkého prístupu k videám, aplikáciám, hrám a ďalšiemu obsahu umiestnenému na internete. Prístroj ponúka internú pamäť s veľkosťou 8 alebo 16 GB, ktorú je možné prostredníctvom pamäťovej karty rozšíriť až na 64 GB.
  • Vylepšené užívateľské vlastnosti – vo výbave tabletu sú dva fotoaparáty s rozlíšením 3 Mpix (zadný) a 1,3 Mpix (predný). V spojení s najnovšou verziou operačného systému Android 4.1 (Jelly Bean) umožní používateľom zdieľať fotografie, videá a jedinečné životné okamihy jednoducho pomocou niekoľkých kliknutí či gest.

Samsung GALAXY Tab 3, verzia WiFi, bude postupne uvádzaný do predaja po celom svete od začiatku mája. Na Slovensku by sa mal objaviť na konci júna. 3G verzia dorazí na pulty obchodov v júni; na Slovensku začiatkom júla.

Technická špecifikácia:

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk