LG POCKET PHOTO - BEZDRÔTOVÁ VRECKOVÁ TLAČIAREŇ

LG uvádza na slovenský a český trh inteligentnú mobilnú tlačiareň LG PD233 Pocket Photo. Tlačiareň LG Pocket Photo umožňuje vysoko kvalitnú tlač fotografií a poskytuje vynikajúcu bezdrôtovú konektivitu. Vďaka tomu je ideálnym doplnkom smartfónov s operačným systémom Android alebo iOS.

 

„Tlačené fotografie majú svoje čaro, ktoré digitálne snímky jednoducho nemôžu ponúknuť,“ povedal Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ. „Či už chcete nosiť fotografiu v peňaženke, alebo si ju pridať do rodinného albumu či diára, s LG Pocket Photo môžete jednoducho a bez námahy tlačiť fotografie zhotovené smartfónom.“

Štýlová tlačiareň LG Pocket Photo patrí svojimi rozmermi 72 x 120 x 24 mm a hmotnosťou iba 215 gramov medzi najmenšie a najľahšie mobilné fototlačiarne na trhu. Fotografie z LG Pocket Photo majú praktický rozmer (5,1 x 7,6 cm) a ideálne sa hodia na súkromné i pracovné účely.

Pripojenie k tlačiarni LG Pocket Photo zaisťuje bezplatná aplikácia Pocket Photo, ktorú možno ľahko nainštalovať do všetkých telefónov s operačnými systémami Android a iOS. Vďaka rade editovacích nástrojov, ktoré sú súčasťou aplikácie, možno ľahko vykonávať jednoduché úpravy snímok ako sú orezávanie a farbenie. Možnosť opatriť tlačené fotografie QR-kódmi prináša unikátny spôsob spojenia vašich snímok s on-line komunitou. QR kódy možno čítať pomocou akejkoľvek aplikácie pre skenovanie čiarových kódov. Tlačiareň LG Pocket Photo možno napríklad použiť na tlač pozvánok na oslavy, sprostredkovávať zákazníkom on-line informácie o svojej obchodnej značke alebo pripravovaných akciách a pod. Príležitosti ku kreativite sú s tlačiarňou LG Pocket Photo prakticky neobmedzené.

LG Pocket Photo podporuje technológie Bluetooth a Near Field Communication (NFC). Tlačiareň tiež využíva technológiu bezatramentovej tlače značky ZINK®. Tá pracuje na princípe využitia tepla na spustenie chemickej reakcie, ktorá spôsobuje zafarbenie papiera ZINK 2.0. V porovnaní s konvenčnými spôsobmi tlače zachováva systém bezatramentovej tlače ZINK dlhšiu kvalitu snímok a pôsobí proti ich rozmazaniu.

 

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk