Samsung zjednocuje označenie osobných PC s OS Windows

Samsung rozširuje značku ATIV o špičkové počítače založené na platforme Windows. Označenie ATIV doteraz patrilo iba hybridným inteligentným osobným počítačom spoločnosti Samsung vybavených operačným systémom Windows. Teraz spája všetky počítače a zariadenia od spoločnosti Samsung založených na platforme Windows pod jednu spoločnú značku a predstavuje tak trend tesného prepojenia počítačovej a mobilnej technológie.

„Počas posledných troch rokov sa Samsung stal najrýchlejšie rastúcou značkou osobných počítačov. Naša nová značka ATIV nám umožní si tento rastúci vývoj udržať a aj naďalej v oblasti osobných počítačov na platforme Windows ponúkať zákazníkom prevratné technológie a inovácie, ktoré zlepšia ich život i prácu,“ uviedol David Song, senior viceprezident divízie PC Sales and Marketing.

V súlade s rýchlo sa vyvíjajúcimi potrebami a želaniami spotrebiteľov ponúka rad Samsung ATIV širokú škálu osobných počítačov s operačným systémom Windows, ktoré zaujímajú na súčasnom trhu popredné postavenie. Sú navrhnuté tak, aby rozšírili prepojenie mobilných zariadení – z telefónu do notebooku a naopak, vďaka čomu je možné ešte lepšie vyvážiť a zjednodušiť si pracovný a súkromný život.

Flexibilné a praktické

Samsung nielenže značku ATIV rozvíja, ale aj do všetkých osobných počítačov vybavených Windows zavádza technológiu SideSync. Tá predstavuje prvú z mnohých nových funkcií ATIV, ktoré budú používateľom tento rok k dispozícii a umožní im jednoducho a ľahko striedať používanie osobného počítača s používaním inteligentného telefónu Samsung s OS Android. Vďaka technológii SideSync sa osobný počítač a mobilný telefón stanú jedným. Jednoducho používajte pri odpovedaní na správy prichádzajúce na váš mobilný telefón počítačovú klávesnicu, prezerajte si mapy, fotografie a multimediálny obsah vo väčšom formáte alebo zobrazený súčasne na oboch zariadeniach, ešte ľahšie editujte súbory alebo používajte svoj osobný počítač na zálohovanie obsahu vášho telefónu a na jeho dobíjanie. Rozpracovaným úlohám sa tak budete môcť venovať bez toho, aby ste príliš často prerušovali svoju prácu i každodenné činnosti.

Produkty Samsung, ktoré sa objavia v predaji v priebehu mája 2013, budú premenované nasledovne:

 

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk