ASUS predstavil novinky z hernej série Republic of Gamers

ASUS predstavil na veľtrhu Computex hardvér z rady Republic of Gamers určený pre hráčov a overclockerov. K uvedeným novinkám patria základné dosky Maximus VI Formula a Maximus VI Impact, grafická karta Poseidon, desktop Tytan G30 desktop alebo herný notebook G750.

 

Maximus VI Formula s chladením CrossChill

ROG Maximus VI Formula je výkonná doska určená pre hráčov, vyvedená v štýlovom dizajne ROG. Doska je postavená na chipsete Intel Z87 pre procesory Intel štvrtej generácie. Maximus VI Formula zaujme hybridným chladením CrossChill, ktoré umožňuje vybrať si medzi chladením vzduchom, kvapalinou, alebo oboma spôsobmi. Testovanie ROG tímu ukázalo, že kvapalinou chladená doska Maximus VI Formula s CrossChill pracuje v teplotách až o 20 ° C nižšej ako pri obyčajnom chladení vzduchom. Pribalená mPCIe Combo II karta ponúka 802.11ac Wi-Fi a Bluetooth 4.0, rozhranie M.2 umožní pripojenie NGFF (Next Generation Form-Factor) SSD diskov. Maximus VI Formula je okrem toho osadená zvukovou kartou SupremeFX. Tá sa môže pochváliť výstupom na slúchadlá 120dB SNR, 600ohmovým slúchadlovým zosilňovačom a značkovými kondenzátormi WIMA a ELNA.

Mini-ITX doska Maximus VI Impact

Maximus VI Impact je vôbec prvou doskou radu ROG vo formáte mini-ITX. Je vhodná pre majiteľov malých počítačových skríň, ktorým ponúkne prídavnú kartu Impact Power s digitálnym napájaním 8 +2 pre CPU a pamäť. Okrem toho je doska vybavená zvukovou kartou SupremeFX Impact s audio kondenzátormi ELNA, odstupom signálu od šumu 115 dB, slúchadlovými zosilňovačmi a mPCIe Combo II kartou. K dispozícii je tiež 802.11ac Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

Grafická karta ROG Poseidon s hybridným chladením DirectCU H2O

Grafická karta ROG Poseidon je založená na jadre NVIDIA GeForce GTX 700 Series a ponúkne hybridné chladenie DirectCU H2O, ktoré podporuje chladenie vzduchom i kvapalinou. Používatelia tak môžu kartu chladiť za pomoci vzduchu, resp. ventilátorov, pomocou kvapaliny (s vypnutými ventilátormi) alebo môžu kombinovať oba prvky. Chladenie kvapalinou znižuje prevádzkové teploty až o 30 ° C a ponúka vyšší potenciál pre pretaktovanie. ROG Poseidon zaujme tiež rudo pulzujúcim logom ROG.

Desktop Tytan G30 a notebook G750

Herný desktop ROG Tytan G30 využíva automatickú kontrolu ventilácie skrine a vodné chladenie CPU, čo zaisťuje lepší odvod tepla, zvýšenú prevádzkovú stabilitu a znížený hluk počítača. Vnútri sa skrýva procesor Intel Core i7-4770K štvrtej generácie, ktorého výkon možno naplno využiť pretaktovaním všetkých jeho štyroch jadier za pomoci jediného kliknutia. Grafický výkon v hrách má na starosť karta NVIDIA GeForce GTX 780, ktorá umožňuje nastavenie všetkých detailov na maximum.

Najnovším notebookom série ROG je 17 "model G750, ktorý poháňa procesory Intel Core štvrtej generácie a grafická karta NVIDIA GeForce radu GTX 700M. Notebook G750 ponúka dizajn prispôsobený potrebám hráčov, robustnú podsvietenú klávesnicu a veľký viacdotykový touchpad. Naviac je vybavený aj slúchadlovým zosilňovačom, čo ocenia práve hráči. Tytan G30 aj G750 sa vyznačujú zvukovou technológiou ASUS SonicMaster, ktorá vylepšuje kvalitu zvuku v hrách.

Klávesnica ROG Armor keyboard & batoh Nomad

Podsvietená mechanická klávesnica ROG Armor bola navrhnutá špeciálne pre hráčov a umožní im oveľa lepšie a spoľahlivejšie ovládanie hry aj v horšie osvetlenom prostredí.

Batoh ROG Nomad pojme aj veľké herné notebooky, ako je ROG G750. Navyše disponuje vnútorným ochranným systémom a vypchatými vreckami, takže všetok herný hardvér je na cestách chránený proti nárazom aj vlhkosti.

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk