Nový sedempalcový tablet Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G

Tenký sedempalcový tablet Prestigio MultiPad 7.0 PRIME 3G poteší zaneprázdnených ľudí, ktorí potrebujú byť v neustálom kontakte s rodinou, priateľmi či obchodnými partnermi: vďaka kompaktným rozmerom ho môžu mať stále so sebou. Technologická novinka disponuje praktickým 3G rozhraním, ktoré užívateľom umožňuje byť neustále online. Nechýba ani klasické internetové pripojenie cez WiFi či Bluetooth na rýchly prenos dát. 

Výrobcovia integrovali do tabletu aj výkonnejšiu batériu s kapacitou 3000 mAh. Tablet poháňa procesor MT6575 ARM Cortex A9 s taktom 1,0 GHz. Sedempalcový multidotykový TFT LCD displej s rozlíšením 800 x 480 bodov dobre poslúži na spojenie so svetom, čítanie e-kníh aj pozretie videa. Dvojjadrová grafická karta PowerVR SGX531 s pamäťou 512 MB umocní zážitky zo sledovania pohyblivých obrazov a hrania hier. Zariadenie beží na spoľahlivom operačnom systéme AndroidTM 4.0 Ice Cream Sandwich s možnosťou aktualizácie na Jelly Bean. Vodičov poteší aj funkcia GPS. Z tabletu môžete dokonca telefonovať a posielať SMS správy. Zadná kamera s rozlíšením 2 Mpx umožňuje snímanie fotografií a nakrúcanie videa.

MultiPad ponúka interné úložisko s kapacitou 4 GB, ktoré sa dá rozšíriť o 32 GB cez micro SDHC/micro SD kartu a ďalších 5 GB online priestoru vďaka aplikácii SugarSync. Predinštalované sú viaceré aplikácie, napríklad Office Suit Pro, SugarSync, Facebook, Angry Birds. Takisto čítačka eReader Prestigio, ktorá poskytuje prístup k viac ako 620 tisíckam kníh v 22 jazykoch; z nich je približne 30-tisíc bezplatných. Obchod Google Play umožňuje stiahnuť viac ako 700-tisíc aplikácií. V balení sa nachádza aj praktické kožené puzdro, ktoré chráni tablet pred poškodením.

Tablet je už na Slovensku v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 133 eur.

Zdroj:  TS
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk