Nový externý pevný disk od ADATA

ADATA™ Technology predstavilo DashDrive HV620, externý pevný disk so štíhlymi líniami a super rýchlym rozhraním USB 3.0. Disk HV620 váži len 152 gramov a môže sa pýšiť na pohľad veľmi atraktívnym lesklým telom s jasne modrou LED, ktorá svieti, keď sa dáta z disku čítajú alebo sa naň zapisujú. Zvýšený okraj disku chráni jeho blyštiaci sa povrch pred poškriabaním, keď ho položíte naplocho. Pre jeho kompaktný profil a hladké línie si ho pravdepodobne obľúbia profesionáli rovnako ako aj domáci používatelia.

Disk DashDrive HV620 bude k dispozícii v kapacitách 500 GB, 750 GB a 1 terabyte. Používatelia externých zariadení značky ADATA na ukladanie dát majú možnosť si zdarma stiahnuť najnovšiu verziu antivírového a bezpečnostného balíku Norton Internet Security 2013 (60-dňová skúšobná verzia), ako aj bezplatný softvér HDDtoGO spoločnosti ADATA, ktorý sama vyvíja a ktorý zaistí lepšiu mobilitu, zabezpečenie a komfort pri práci s dátami. Na disk HV620 sa vzťahuje trojročná záruka.

Dostupnosť

Disk ADATA DashDrive HV620 bude k dispozícii prostredníctvom miestnych predajcov za výrobcom doporučenú maloobchodnú cenu od 56.99 eur (pri 500 GB verzii) až po 80.99 eur (za 1 TB disk).

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk