Prestigio predstavuje MultiPhone 5430 s procesorom Intel®

Prestigio dnes predstavuje nový smartfón MultiPhone 5430 s procesorom Intel®. MultiPhone 5430 sa zameriava na rastúci počet záujemcov o smartfóny v krajinách strednej a východnej Európy, ktorí chcú telefón za prijateľnú cenu, čo myslí a reaguje tak rýchlo, ako oni sami. Model MultiPhone 5430 s pokrokovým procesorom Intel® umožňuje rýchle surfovanie po webe, a vďaka výkonnému multi-taskingu prináša aplikácie so špičkovou odozvou. Do predaja sa dostane v priebehu tohto týždňa za cenu 219 eur.

Tento model bude dostupný prostredníctvom maloobchodných predajní po celej východnej Európe, vrátane reťazcov Eldorado v Rusku, COMFY na Ukrajine, 5th Element v Bielorusku, Media Markt v Poľsku a Handy v Srbsku. Na Slovensku bude v predaji v sieti NAY Elektrodom. Je vybavený procesorom Intel® Atom™ Z2420 s technológiou Intel® Hyper-Threading, ktorý dosahuje rýchlosť až 1,2 GHz. Toto výkonné zariadenie prichádza s pôsobivými multimediálnymi funkciami a prinesie skvelé zážitky z používania aplikácií pre systém Android. Model v kompaktnom vyhotovení s dotykovým displejom a uhlopriečkou 4,3 palca prekvapí ostrým textom a obrázkami, ako aj príjmom rozhlasových staníc v pásme FM. Flexibilitu zvyšuje možnosť rozšírenia pamäte a globálneho roamingu v sieťach HSPA+ prostredníctvom modemu Intel XMM 6265.

Procesor Intel® Atom™ Z2420 prináša klasické výhody výrobkov značky Intel a pôsobivý výkon aj do segmentu lacných smartfónov. Pomáha vytvoriť rýchle používateľské rozhranie s plynulým ovládaním, a poskytuje výkonnú podporu vylepšenej HD kamere s rozlíšením 8 Mpix, ktorá umožňuje zachytiť ľubovolný okamih s rýchlosťou až 8 fotografií za sekundu. MultiPhone 5430 dokáže tiež plynulo prehrávať videá v HD kvalite a vďaka integrovanému grafickému modulu vylepšuje atmosféru pri hraní 3D hier so špičkovou odozvou.

„Teší nás, že môžeme so spoločnosťou Intel pracovať na tomto smartfóne, ktorý je súčasťou širšej spolupráce. Pomáha nám dosiahnuť hlavný cieľ našej spoločnosti – prinášať kvalitu, spoľahlivosť a cenovú prístupnosť, čo sú dôležité faktory pre našich koncových používateľov,“ hovorí Yuri Antoshkin, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Prestigio.

„Sme nadšení, že sme so spoločnosťou Prestigio mohli pracovať na telefóne MultiPhone 5430 s procesorom Intel® určenom pre zákazníkov vo východnej Európe,” hovorí Helmut Vogler, viceprezident a generálny riaditeľ pre oblasť predaja mobilných a bezdrôtových zariadení zo spoločnosti Intel. „Naše spoločnosti dokázali spoločne vytvoriť smarftón, ktorý bude prinášať svojim majiteľom vzrušujúce zážitky. Voľba procesora Intel® Atom™ Z2420 spoločnosťou Prestigio odráža potrebu vytvoriť mobilnú platformu s rýchlymi reakciami, ktorá dokáže pokryť požiadavky na narastajúce využívanie mobilného internetu na týchto trhoch.”

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk