ASUS X550C je určený pre vyberavých, avšak za priaznivú cenu

Nie je ťažké v jednom produkte skĺbiť krásu, eleganciu a výkon. Teda aspoň podľa Asusu. Firma sa naprieč svojim portfóliom sústredí na najnáročnejších používateľov a nezáleží na tom, či sú nároční v oblasti štýlu, výkonu alebo používateľského komfortu. Podobne aj ostatní výrobcovia Keď však príde na rad skĺbenie všetkých týchto vlastností, konkurencia sa na trhu výrazne zužuje. A práve Asus je jednou zo spoločností, ktorá v tomto skĺbení najlepšieho z najlepších vyniká.

Presne toto sa im totiž podarilo aj s novinkou, ktorú vrhli na náš trh. Tentoraz sa však sústredili na trh s „bežnými“ notebookmi a opäť priniesli niečo, čo si hneď vydobyje najvyššie priečky medzi zákazníkmi. Asus X550CC sú notebookmi, ktoré vás dokážu zaujať na veľkom množstve frontov. So silnými zbraňami totiž vstupujú na front výbavy. Bojujú aj svojou veľmi príjemnou cenou. A nakoniec je tu tajná zbraň v podobe nenapodobniteľného štýlu. Prikloníte sa na ich stranu?

Zakúpiť si tieto modely, ale aj oveľa viac môžete na www.prva.sk.

Nadčasový

Notebooky rady X boli vždy určené pre každého a na všetko. Je to taká zlatá stredná cesta, ktorá sú poradí so všetkým a je vhodný pre každého od študenta až po biznismena. Nové modely X550CC na tom samozrejme nie sú inak a tak sa na ne môžete vždy spoľahnúť. Pokúšajú sa však znova definovať notebook. Vaše očakávania po stretnutí s nimi sa tak posunú na novú úroveň. Dizajnové poňatie vsádza na jednoduchý štýl a eleganciu. Vyhotovenie však ide o krok ďalej a vyzerá ako z inej triedy. Materiály sú vždy príjemné vďaka IceCool technológii, pevné a celé zariadenie je ešte o 5% tenší ako predchádzajúce X notebooky.

O maximálne vierohodné podanie obrazu sa postará špičková obrazová technológia Splendid. To však nie je jediná výnimočná vlastnosť nových modelov rady X. SmartGesture technológia touchpadu vám uľahčí prácu. Rozmerná klávesnica sa zas postará, aby bola vaša práca aj príjemná. Vybrané modely navyše povýšia intuitívnosť ovládania na novú úroveň vďaka dotykovému displeju. Funkcia Instant On sa zas postará o okamžité zobudenie z režimu spánku. Už za 2 sekundy je tak váš nový Asus notebook pripravený na používanie.

Výkonný

Notebooky Asus X550CC sa spoliehajú len na tie najlepšie komponenty. Ich srdcom sú moderné a inovatívne procesory Intel Core, ktoré sa výkonovo líšia podľa konkrétneho modelu. Všetky však poskytnú dostatok výkonu na každodenné zaobchádzanie. O grafický výkon sa zas starajú grafické karty NVIDIA® GeForce™ série 700. V jeho výbave však nechýbajú ani ďalšie bežné komponenty. Môžete si napríklad užívať svoje filmy vo vysokom rozlíšení na TV vďaka HDMI portu, či užívať si rýchlosť štandardu USB3.0. Nechýba ani čítačka pamäťových kariet.

Do kresla vás usadí prvotriedny audio systém SonicMaster pre ničím nerušené počúvanie hudby a to aj na cestách. Užívajte si krásne čistý zvuk, v ktorom dokonale znie každý jeden hudobný nástroj. Zvukové možnosti notebookov Asus X550CC sú navyše rozšírené pomocou funkcie ASUS AudioWizard. Môžete sa tak do zvuku hlboko ponoriť a užívať si všetky jeho nuansy.

Asus X550CC sú po každej stránke výborne vybavenými notebookmi, za ktorými je vidieť kus poctivej práce. Sú ideálnym riešením pre každodenné používanie, no dôraz kladú aj na vysoké nároky používateľov. Príjemná cena, zaujímavý výkon, kvalitné vyhotovenie a výborné funkcie sú pre ne hračkou. Navyše dostanete aj 32GB priestoru v oblakoch vďaka ASUS WebStorage. Pre vyberavých, nadčasové a výkonné. Také sú notebooky Asus X550CC.

Zakúpiť si tieto modely, ale aj oveľa viac môžete na www.prva.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk