ASUS X502: Elegantný tenký notebook za priaznivú cenu

ASUS uviedol na český trh 15,6-palcový notebook X502 z modelovej rady X, ktorá ponúka priaznivý pomer ceny a výkonu v elegantnom prevedení. Vďaka svojej výbave notebook zaujme tých, ktorí požadujú dostatočný výpočtový výkon a bohatú multimediálnu výbavu. Telo tenké len 2,1 cm a hmotnosť maximálne 1,9 kg umožňujú ľahké prenášanie na cestách, kde vydrží až 5 hodín na jedno nabitie.

Notebook je vybavený technológiami ASUS SonicMaster zvyšujúca kvalitu zvuku a Smart Gesture, ktorá umožňuje presnejšie a prirodzenejšie ovládanie operačného systému Windows 8. Odporúčaná cena novinky, ktorá sa predáva v bielom a čiernom prevedení, je 9 999 Kč s DPH.

Srdcom notebooku je úsporný procesor Intel Pentium 987, ktorý si napriek nízkemu odberu energie hravo poradí so všetkými multimediálnymi činnosťami od prehrávania filmov či prezerania fotografií až po surfovanie na internete.
Sledovanie filmov a seriálov na displeji s uhlopriečkou 15,6" alebo počúvanie hudby vám spríjemní kvalitný audio systém s technológiou SonicMaster. Reproduktory sú vybavené väčšími rezonančnými komorami a v súčinnosti s audio softvérom AudioWizard dokážu produkovať plný zvuk. O lepšie pohodlie pri používaní notebooku sa stará systém chladenia IceCool, ktorý zvláda udržať opierku dlaní pod teplotou ľudského tela.

Notebook je po prebudení z režimu spánku pripravený k práci len za 2 sekundy. Vďaka energeticky úsporným funkciám zariadenia vydrží v pohotovostnom režime až dva týždne. Všetky drahocenné dáta navyše budú vždy v úplnom bezpečí - pri poklese úrovne nabitia batérie pod 5% totiž dôjde k ich automatickej zálohe.

Decentný dizajn

Dizajnéri ASUSu obdarili notebook tenkým prevedením s hrúbkou 2,1 cm a pohodlnou klávesnicou s oddelenými klávesmi. Veľké touchpady na notebookoch radu X využívajú technológiu ASUS Smart Gesture, ktorá slúži k rýchlejšiemu a presnejšiemu ovládania systému Windows 8. Touchpad novinky podporuje širokú škálu pohybov a gest, aby bolo používanie touchpadu rovnako intuitívne ako práca s myšou.
Notebook sa na českom trhu predáva v dvoch farebných variantoch - módnej bielej a konzervatívnejšej čiernej.

Technické parametre:

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk