Nové reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600

Logitech dnes predstavil bezdrôtové reproduktory Logitech® Bluetooth® Speakers Z600 s elegantným dizajnom, ktorý skvelo ladí so štíhlym vzhľadom počítačov Mac® a Ultrabook™. Vďaka týmto reproduktorom môžete bez námahy streamovať hudbu z rôznych audio zdrojov - z vášho počítača, smartfónu alebo tabletu. Súčasne môžu byť aktívne až tri zariadenia, pričom prepínanie medzi nimi je úplne jednoduché – stačí na jednom stlačiť pauzu a na ďalšom tlačidlo pre prehrávanie.

„Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 boli navrhnuté tak, aby pripomínali umelecký objekt – využívajú k tomu tvary, materiály a farby, ktoré splynú s modernými obytnými priestormi a budú ladiť so vzhľadom ultratenkých notebookov,“ povedala Charlotte Johs, viceprezidentka pre globálny rozvoj značky a portfólia príslušenstva pre PC spoločnosti Logitech. „A vďaka možnosti pripojenia cez rozhranie Bluetooth, ktoré je u multimediálnych reproduktorov Logitech použité prvýkrát, sú tieto reproduktory priam ideálne pre dnešný životný štýl využívajúci súčasne viac bezdrôtových zariadení.“

Bezdrôtové reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 poskytujú čistý a dobre čitateľný zvuk, nech už budete počúvať hudbu, sledovať filmy, hrať hry alebo komunikovať cez video chat. Vďaka trom driverom v každom reproboxe je tento systém navrhnutý tak, aby zaistil špičkový zvuk v akomkoľvek priestore.

Ovládacie prvky reproduktoru Logitech Bluetooth Speakers Z600 sú ďalšou neoddeliteľnou súčasťou ich čistého dizajnu. Celú plochu horného panelu pravého reproduktoru tvorí hladký dotykový disk s citlivou odozvou. Ak chcete zvýšiť alebo ubrať hlasitosť, stačí prejsť prstom po jeho okraji. Ostatné ovládacie prvky – napájanie, párovanie zariadení s Bluetooth a vstup pre stereo jack 3,5 mm sú diskrétne skryté v zadnej časti. A pretože záleží na každom detaile, veľká pozornosť bola venovaná dokonca aj napájaciemu káblu. Rovnako ako prepojovací kábel medzi reproduktormi je aj tento kábel k sieťovému adaptéru špeciálne navrhnutý ako plochý, ktorý bude ležať, takže na vašom pracovnom stole alebo pulte nikdy nevznikne nevzhľadná spleť káblov.

Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 sa dodávajú s USB transceiverom pre Bluetooth, aby bola garantovaná čo najlepšia bezdrôtová funkčnosť s počítačmi. Prepojenie cez natívne rozhranie Bluetooth môže fungovať, no niektoré počítače nemusia umožňovať streamovanie zvukov alebo bezproblémové prepínanie jednotlivých zariadení. Priložený USB Bluetooth transceiver navyše umožňuje bezdrôtovo pripojiť počítače, ktoré rozhranie Bluetooth nemajú. A okrem toho cez pomocný 3,5 mm vstup môžete k reproduktorom pripojiť akékoľvek zariadenie so zvukovým výstupom.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 budú k dispozícii v Spojených štátoch a v Európe v auguste 2013 za doporučenú maloobchodnú cenu 149 eur.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk