Nový SSD disk Transcend Half-Slim MO-297

Transcend predstavuje nový Half-Slim MO-297 SSD z radu priemyselných diskov – HSD 740. Kompaktná veľkosť a vysoký výkon disku umožňujú využitie v priemyselných riadiacich systémoch a zdravotníckom vybavení, rovnako ako v mobilných zariadeniach. HSD 740 sa skladá z MLC NAND Flash čipov a je kompatibilný s rozhraním SATA III 6Gb / s, čo umožňuje prenosovú rýchlosť dosahujúcu až 510 MB / s pri čítaní a 185 MB / s pri zápise.

Nový Half-Slim SSD - HSD 740 sa vyrába v dvoch prevedeniach, s kapacitou 32 GB a v 64 GB prevedení. Tieto dve varianty majú rovnaké miniatúrne rozmery, a to: 54 mm x 39 mm x 4 mm a vážia len 11g. Počas bežnej prevádzky má HSD 740 veľmi nízku maximálnu spotrebu energie – 1,94 W.

SSD disk HSD 740 prešiel dôkladnými testami kvality, a to vo všetkých fázach výroby. Navyše HSD 740 využíva tiež systém sledovania nosiča a ochrany dát SMART a bezpečnosť uložených dát na diskoch zaručuje systém korekcie chýb ECC. Optimálna prevádzka disku zaisťujú funkcie TRIM a NCQ.

Tento Half-Slim SSD podporuje tiež funkciu SATA Device Sleep Mode (DevSleep), čo umožňuje kompletné vypnutie SATA zariadení počas jeho nečinnosti pri zachovaní rýchlej dátovej odozvy, kratšej ako 20 ms. V prípade potreby sa SSD disk okamžite prepne späť do aktívneho módu.

Cena: Zatiaľ nebola stanovená.

Záruka: Na zariadenie sa vzťahuje trojročná záruka výrobcu.

Špecifikácia:

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk