CooKoo - Prvé Smart hodinky v PRVA.SK

Teraz je ten čas kedy do našej ponuky pribudlo niečo skutočne výnimočné. Niečo neuveriteľne štýlové. A niečo, čo si rozhodne nesmú nechať ujsť fanúšikovia zariadení Apple. Či už máte smartphone alebo tablet, týmto vás určite oslovíme.

 

Prvé Smart hodinky na trhu

Konkrétne týmto niečím sú štýlové Smart hodinky značky Cookoo pre Apple zariadenia od spoločnosti ConnecteDevice. Spoločnosti, ktorá sa už roky špecializuje na vývoj moderných, štýlových a vizionárskych produktov a technológii. Najlepší inžinieri z USA, dizajnéri z Európy a silný výrobný tím z Ázie sa spojili, aby v hodinkách Cookoo priniesli na trh intuitívne a inteligentné pripojené hodinky, ktoré na trhu nenájdu konkurenciu.

Francúzsky dizajn

Za dizajnom stojí oceňovaný francúzsky dizajnér Xavier Houy, za ktorého hovorí jeho tvorba. V oblasti dizajnu a inovácií je už totiž dobre známym menom medzi nadšencami technológií. Medzi najvýznamnejšie z jeho ocenení jednoznačne patrí  2012 Red Dot Design Award.

Teraz sa Houy podpísal pod Cookoo. Prvé analógové hodinky, ktoré si jednoducho môžete prepojiť so svojim inteligentným telefónom značky Apple a maximalizovať tak svoje možnosti pripojenia do siete pomocou tabletov a telefónov. Hodinky Cookoo jednoducho pripojíte pomocou Bluetooth 4.0 ku svojmu zariadeniu a výrobca aj napriek tomu garantuje neuveriteľne dlhú výdrž batérie.

Vďaka intuitívnym ikonám a oznámeniam v reálnom čase máte neustále prehľad o tom, čo sa deje s vašim zariadením. K dispozícii máte napríklad notifikácie o zmeškaných hovoroch, správach, mailoch, dianí na sociálnych sieťach, pripomienkach v kalendári a mnohých ďalších aktivitách. Hodinky vás upozornia zvukovo, obrazom, ale aj vibráciami.

Funkcie Command tlačidla môžete upravovať podľa vlastnej vôle. Nastavte si tak vzdialenú spúšť fotoaparátu, keď sa s priateľmi skupinovo fotíte, alebo checkovanie pre Facebook, či tagovanie lokality. Voľba je len na vás, možnosti vám medze nekladú. Hodinky vás šikovne upozornia, keď je vaše zariadenie mimo dosah, prípadne ak potrebuje nabiť. Taktiež vám pomôžu ho nájsť jednoduchým stlačením tlačidla.

Nezaostávajú ani v oblasti dizajnu. Vyberte si jedno z mnohých farebných prevedení s vhodnými doplnkami navyše. Alebo siahnite po špeciálnej limitovanej edícii. Sú poháňané perfektným a presným japonským mechanizmom a vybavené sklom odolným voči poškriabaniu, hodinky sú taktiež vodeodolné.

Unikátne hodinky Cookoo sú kompatibilné so zariadeniami postavenými na operačných systémoch iOS5 a iOS6 a zakúpiť si ich viete na www.prva.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk