Nová chladiaca podložka ZALMAN ZM-NS2000

ZALMAN rozšíril svoju ponuku o výkonný chladiaci podstavec pod notebook - ZM-NS2000. Premyslená konštrukcia ponúka štyri úrovne nastavenia sklonu, čo umožňuje ideálne nastavenie podľa preferencií užívateľa k dosiahnutiu maximálneho komfortu pri práci a dodržaní podmienok zdravého sedenia.

 

Spôsob prúdenia vzduchu a veľký 200 mm ventilátor zaručujú účinné a tiché chladenie notebooku. Úchytky v zadnej časti podstavca umožňujú pohodlnú organizáciu káblov, ktoré často prekážajú na pracovnej ploche. Jeho rozmery umožňujú použitie i s 17 " notebookmi. ZM-NS2000 sa vyznačuje čiernou farbou a štýlovým dizajnom, charakteristickým pre výrobky firmy ZALMAN.

Podstavec je vybavený praktickým hubom USB 2.0, ktorý umožňuje pripojiť až 3 zariadenia. Má tiež vstavaný ovládač otáčok ventilátora, umožňujúci prispôsobiť výkon a hlasitosť vetráku vlastným potrebám. Rýchlosť otáčok ventilátora je možné regulovať v rozsahu 470 až 610 ot. / Min. Hladina hluku počas prevádzky je iba 20 dB. Zariadenie je napájané z USB portu.

Vďaka dostupnej cene je podstavec skvelým výrobkom pre každého užívateľa, ktorého notebook sa veľa hreje pri intenzívnom použití alebo pri hraní. Produkt ZALMAN ZM-NS2000 je veľmi elegantné a tiché riešenie pre zníženie teploty počítača a zvýšenie pracovného komfortu.
Rozmery podstavca sú 377 x 283 x 52 mm, a jeho hmotnosť je 1,1 kg.

Záruka a cena:

Odporúčaná maloobchodná cena chladiaceho podstavca ZM - NS2000 činí 550 , - Kč s DPH.

Na výrobok sa vzťahuje 24-mesačná záruka výrobcu.

Zdroj:  TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk