Samsung Galaxy Gear sú už dostupné aj v Electro World

Trendové  hodinky Samsung Galaxy Gear sú už dostupné v predajniach Electro World rovnako ako v e-shope www.electroworld.sk. Hodinky slúžia nielen na zobrazovanie času, ale dokážu komunikovať so smartfónom, informujú o nových správach a novinkách zo sociálnych sietí.

Vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru sa dajú využiť aj pri telefonovaní a integrovaná kamera z nich robí fotoaparát, ktorý máte vždy po ruke. Jednoducho s nimi zachytíte životné momentky alebo natočíte krátke videá v HD rozlíšení: „Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Gear sú dizajnová vychytávka, ktorá má potenciál stať sa hitom tohtoročných Vianoc.

Podľa aktuálnych informácií by hodinky mali spolupracovať s modelmi rady Samsung S4, S4 mini, S4 Active, S4 Zoom, Note 3  a po ohlásenej aktualizácii firmvéru v druhej polovici novembra sa do zoznamu zaradí aj Samsung Galaxy Note 2. Výrobcom avizovaná doba prevádzky na jedno nabitie je 25 hodín, čo s malým rozdielom potvrdila aj prax a hodinky tak v prevádzke vydržia celý deň,“ hovorí Michal Navrátil Sales Manager Electro World.

Kúpiť ich môžete v kamenných predajniach aj internetovom obchode Electro World za cenu 299 eur s DPH.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk